Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

SHUEV.COM BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

17.10.2016 - 12:28

AVM’LERE KATTIĞI DEĞERİ MAĞAZALARINDAKİ YOĞUN MÜŞTERİ TRAFİĞİ İLE HEMEN BELLİ EDEN SHUEV, FARKLI ÜRÜN GRUPLARINDA SUNDUĞU ALTERNATİF ÜRÜNLERLE MÜŞTERİLERİNİN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜMLER SUNUYOR.

2015 yılında ilk iki mağazasını açarak perakende sektörüne yeni bir soluk getiren Shuev, 2016 yılında açtığı iki yeni mağazası ile emin adımlarla büyümeye devam ediyor.
Shuev, ilk mağazasını Doğuş Grubu’na ait Gebze Center AVM’de, ikinci mağazasını Bayraktar İnşaat projesi olan Tuzla Viaport Marina’da, üçüncü mağazasını Esas Holding projesi 41 Burda’da ve son olarak dördüncü mağazasını ise yine Bayraktar İnşaat’ın Viaport Asia projesinde açtı.
Yer alacağı projeleri büyük bir titizlikle seçerek,  geleceğine inandığı AVM’lerde yer almaya özen gösteren marka şimdiye kadar mevcut lokasyonda bilinirliğini arttırma hedefinde iken şu anda İstanbul ve diğer iller için hizmet vermeye kendini hazır hissetmekte… Bu bağlamda Shuev, AVM’lerden kendilerine gelen yoğun talepler içinden marka kimliklerine ve müşteri profillerine uygun farklı projeleri değerlendirerek doğru noktayı belirlemeye çalışıyor.
AVM’lere kattığı değeri mağazalarındaki yoğun müşteri trafiği ile hemen belli eden Shuev, farklı ürün gruplarında sunduğu alternatif ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

TANINMIŞ YERLİ VE YABANCI MARKALAR SHUEV’DE!
Kaiser, Fissler, San Miguel, Lock&Lock, Marob, Emsa, Vigar, Cerve, Moneta, Peugeot, Pure Blance, Klt, Marianna, Songfa, Ultraform,White Crystal gibi tanınmış yabancı markalar ile Tantitoni, Lav, Paşabahçe, Freecook, Herevin, Keramika gibi yerel üretici ve markaları mağazalarında bir araya  getirerek, keyifli bir alışveriş deneyimi sunarken, istediğini Shuev’de bularak ihtiyaçlarını gideren mutlu müşteriler yaratıyor.

ÖZENLE SEÇİLMİŞ ÜRÜNLER
Farklı tasarım ve zevklere uygun alternatif ürün ihtiyacında olan müşterilerine Shuev, takip ettikleri trend fuarlardan ithal ettikleri ürünleri sunuyor. Maison Object, Ambiante ve Trend başta olmak üzere Uzakdoğu ve Avrupa’daki fuarlardan özenle seçilmiş ürünlerle ev dekorasyonunda ürün boşluğunu dolduruyor.

nr

Yukarı