Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Sevgililer Günü’nün en romantik hediyesi Home Store’dan

31.01.2017 - 15:01

Merakla beklenen ve yılın en aşk dolu günü olarak kabul gören 14 Şubat Sevgililer Günü’nün yaklaştığı şu günlerde, ‘sevgilime ne alsam’ sorusu akıllarda soru işareti bırakıyor. Karşısındaki ‘o’ özel insana özel bir hediye almak isteyenler, Home Store’un eşsiz tasarımlarını tercih ederek, sevgilisinin kalbini çalıyor.
Home Store, bu 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisine hediye almak isteyenlerin karşısına  birbirinden farklı ve şık hediye alternatifleriyle çıkıyor.

ŞARAP RENGİNDEN, BAYRAK RENGİNE TÜM KIRMIZILAR… 
Sevgililer Günü’nü birbirinden özel hediyeler ve romantik kutlamalarla taçlandırmak isteyenleri kırmızının çarpıcı tonlarıyla buluşturan Home Store, şarap renginden bayrak rengine, kırmızın tüm tonlarını bedenlere taşıyor. Home Store, modern form ve dokularla yeniden yorumladığı elbiseler, pantolonlar, etekler ve bluzlar ile takipçilerini her yıl olduğu gibi bu sevgililer gününde de zarafetle buluşturmaya devam ediyor.

KLASİK OLMAKTAN ÖTE VE BİR O KADAR DA ROMANTİK…
Milyonlarca çiftin hediye alarak ölümsüzleştirdiği bu özel günü, birbirinden güzel ve farklı tasarımlarla karşılayan Home Store, alışılmışın dışındaki ürünleriyle, Sevgililer Günü için en iyi hediye alternatifi olarak göze çarpıyor.
 

nr

Yukarı