Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Senin Mısraların’da oylama heyecanı başladı!

19.12.2016 - 09:55

CarrefourSA Bursa AVM, ‘Herkes şiir yazabilir ama sen şair olabilirsin” mottosuyla hayata geçirdiği “Senin Mısraların” yarışmasında oylama süreci başladı. Jürilerin arasında Kahraman Tazeoğlu’nun da yer aldığı projede seçilecek en iyi şiirler, şairlerinin sesinden yapılacak şiir albümünde yer alacak.

Birçok sanatsal, kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan CarrefourSA Bursa AVM, hayli anlamlı bir projeye imza atarak ziyaretçilerinin duygularını ve yeteneklerini gün yüzüne çıkarıyor.
CarrefourSA Bursa AVM’nin Facebook sayfasında başlattığı “Senin Mısraların” yarışmasında oylama süreci başladı. Facebook sayfasına gönderilen şiirler, takipçilerin oylamasına sunulacak. Takipçi oyları ve jüri değerlendirmeleri sonucunda seçilecek en iyi 20 şiirin sahibi, sahne performanslarını gerçekleştirmek üzere AVM’ye davet edilecek.
En iyi 20 şiirin sahibi, AVM ziyaretçilerinin ve jürilerin önünde bir fon müzik üzerine canlı olarak performanslarını sergileyecekler. Kahraman Tazeoğlu’nun da içlerinde olacağı jüri, sahne performanslarını değerlendirerek en başarılı 3 şiiri belirleyecek. Dereceye giren 3 şiirin sahibi ve jüri özel ödülüne layık görülen bir şair, belirlenen alışveriş çeki ödüllerinin sahibi olmaya hak kazanırken, 20 şaire başarı plaketi de takdim edilecek.
Proje sonunda dereceye giren 4 şiirin sahibi, başlayacak stüdyo çalışmalarıyla birlikte “Senin Mısraların” ismiyle mini bir albümde yer alarak, kalıcı bir esere imza atmış olacaklar.

nr

Yukarı