Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

SAĞLIK VE BEDEN RAHATLIĞI İÇİN “PROMASAJ”

14.11.2019 - 10:54

MASAJ HİZMETLERİNİN FİZİKSEL RAHATSIZLIKLARA ETKİSİ HAKKINDA BİLGİLER VEREN PROMASAJ FİRMA SAHİBİ ALTAN UZUN, GELMİŞ GEÇMİŞ EN SIRA DIŞI AVM HİZMETİNİ HAYATA GEÇİRDİKLERİNİ VE YENİ BİR SEKTÖR YARATMA ÇABASINDA OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

PERSONELLER EĞİTİMDEN GEÇİYOR
Promasaj personellerine vermiş olduğunuz eğitimlerden bahseder misiniz?

Promasaj insan kaynakları departmanımızın firmamız için belirlemiş olduğu kriterlere sahip olan personel alımı gerçekleştirilmektedir. 
Şirket merkezimizde yeni personel 15 ile 30 gün süre zarfında diksiyon, hijyen, masaj teknikleri, insan anatomisi ve masaj uygulama vb. eğitim süreçlerinden geçerek firmamız bünyesinde işe alımı gerçekleşmektedir. 

BİR TÜR TERAPİ ÇEŞİDİ
Masaj hizmetinin fiziksel rahatsızlıklara nasıl bir etkisi var? Süreklilik önemli mi?

Masaj hizmetinin fiziksel rahatsızlıklara etkisini şu şekilde açıklayabiliriz:       
Masaj; adaleleri ovarak, yoğurarak veya vücuda vurarak dokunun üzerine el hareketleriyle veya özel araçlarla zihinsel, fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkları tedavi amacıyla yapılan kasları gevşeterek uygulanan rahatlama yöntemidir. Diğer bir ifadeyle insan vücudunun stres ve yorgunluktan olumsuz yönde etkilenmesinden dolayı meydana gelen fiziksel ve psikolojik sorunlardan sağlığımızı koruma ve hastalıkları tedavi veya dinlenme amacıyla düzenli olarak yapılması gereken bir tür terapi çeşididir diyebiliriz. Bunun için masajın sürekliliği sağlık ve beden rahatlığı açısından önem taşımaktadır.

Nerelerde hizmet veriyorsunuz? Katıldığınız yeni AVM’ler hangileri?
Ankara’da Armada AVM, Ankamall AVM ve Taurus AVM ile Nata Vega AVM, 365 AVM, Ankara A City AVM, Antalya’da Migros AVM ve TerraCity AVM, Mark Antalya AVM, Bodrum’da OASİS AVM, Eskişehir’de Espark, İzmir’de Point Bornova AVM ile İstanbul’da Marmara Park AVM’de hizmet vermekteyiz. İstanbul Marmara Park AVM, Ankara A City AVM ve Ankara 365 AVM   geçtiğimiz süre içerisinde bünyemize dahil ettiğimiz şubelerimizdir. 

HERKESİN MASAJA İHTİYACI VAR
Bayim Olur Musun Fuarı’nda standınıza olan ilgi nasıldı?

Promasaj olarak Bayim Olur Musun? Fuarı’nda standımıza olan talep çok iyiydi, ilgiyle karşılandık. Herkesin masaja ihtiyacı olduğunu bir kez daha firma olarak kanıtladık ve gördük. Fuarda firmamızın tanıtımını yapma imkanı bulmakla birlikte, yurt dışı bağlantıları kurup, yeni potansiyel girişimcilerle bağlantıya geçmemizi sağladı.

YENİ BİR SEKTÖR OLUŞUYOR
2020 yılına yönelik planlarınızda neler var?  

Gelmiş geçmiş en sıra dışı AVM hizmetini hayata geçirdik ve bununla da kalmayıp bayilik vererek 16 şubeye ulaştık. 2020 yılında Türkiye’de 27 şube, Katar’da 1, Almanya’da 4 şube açmayı hedeflemekteyiz. Açtığımız bu yolda yeni bir sektör yaratma çabası içerisindeyiz.

TAVADA TAVUK

Yukarı