Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Rowenta annelerin Anneler Günü’nü kutluyor

12.05.2017 - 17:54

Annelerimizin, güzelliklerine güzellik katmayı amaçlayan Rowenta, Premium Care Serisi ile Anneler Günü için annenizi mutlu edecek alternatifler sunuyor. Krem, beyaz ve toz pembe renklerindeki seri, saç kurutma, saç düzleştirici ve saç maşasından oluşuyor. 

PREMIUM CARE INSTANT DRY
Premium Care serisinin bir üyesi olan saç kurutma makinesi saçlara zarar vermeyen ısı ve hız ayarı ile anında kurutma imkanı veriyor ve Advance Care yüksek teknolojisi ile ideal sıcaklığı bulup günlük saç kurutma rutininizi hızlandırıyor. Hareketli fön başlığı ile ısının eşit derecede dağılımını sağlayan Instant Dry saç kurutma makinesi, 2200 Watt gücüyle etkili sonuca kolaylıkla ulaşmanızı vadediyor.

PREMIUM CARE CURLER TIMER
Saçlara ısının verdiği zararı minimuma indirerek, mükemmel bir ısı ayarında şekil vermek artık Premium Care Curler Timer saç maşası ile mümkün. İnce, normal veya kalın telli saçlar için saç tipine göre ayrı ayrı seçim yapabiliyor ve ısı ayarı ile özelleştirebiliyor. Bu maşa aynı zamanda saçlara zarar gelmesini engellemek için zaman ayarı girerek sesli uyarı sistemi ile çalışıyor. 

PREMIUM CARE BRUSH&STRAIGHT
Premium Care Brush&Straight saç düzleştiricisi, saçlara yüksek ısının verdiği yıpranmayı en aza indirerek güzel görünümlü, düz ve bakımlı saçlar sunuyor. Geliştirilmiş fırçası sayesinde hacimli saçların yanı sıra kuaförden çıkmışçasına bukle görünümüne kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan Premium Care Brush&Straight, ideal ısıyı ayarlayan yüksek teknolojisi ile 30 saniyede kullanıma hazır olarak şekil verme performansı sunuyor. 
 

nr

Yukarı