Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Puma’nın yeni marka temsilcisi Weeknd

14.10.2016 - 17:31

PUMA’NIN YENİ KREATİF ORTAĞI VE MARKA TEMSİLCİSİ THE WEEKND OLDU. GRAMMY ÖDÜLLÜ, DAHİ SÖZ YAZARI VE STİL İKONU THE WEEKND, PUMA KOLEKSİYONLARINI KENDİNE ÖZGÜ YARATICI LENSİNDEN GEÇİREREK YENİDEN YORUMLAYACAK.

Abel Tesfaye veya bilinen adıyla The Weeknd, Puma’nın yeni Global Marka Temsilcisi ve kreatif ortağı oldu. Akademi Ödülü’ne aday gösterilen, Grammy ödüllü, dahi söz yazarı ve stil ikonu The Weeknd, Puma koleksiyonlarını kendine özgü yaratıcı lensinden geçirerek yeniden yorumlayacak. The Weeknd’in yeni albümünün ilk şarkısı olan ve Daft Punk işbirliğiyle dikkat çeken “Starboy”, “çıktığı ilk hafta İnternet üzerinden en çok dinlenen şarkı” rekorunun sahibi oldu. Bir haftadan kısa süre içinde Amerika’da 6,5 milyon, tüm dünyada 17 milyon kez dinlenen şarkı, Amerikan radyolarında “en hızlı yükselen şarkılar” listesinde 1 numaraya yerleşti.
Sokakların ruhunu yansıtan tarzı ve rahat tavırlarıyla dikkat çeken The Weeknd, Puma’nın yeni kampanyası “Run The Streets” için ideal bir seçim. Kasım ayında başlayacak olan kampanyanın fotoğrafları, ünlü fotoğrafçı Mark Seliger tarafından Los Angeles ve Toronto’da çekildi.

THE WEEKND, MARKANIN GÜNLÜK GİYİME UYGUN SPORTSTYLE KOLEKSİYONUNU TANITACAK

“Run The Streets” kampanyası ile Puma, sokak modasına uygun tasarımları teknolojiyle buluşturuyor. Kampanya, tarzına ve yaşadığı ana sahip çıkan gerçek bireylere sesleniyor. Bu ruhu yansıtan isimlerin başında ise The Weeknd geliyor. Toronto’da büyüyen sanatçı, şehrin hızını en büyük ilham kaynaklarından biri olarak görüyor ve müzik dünyasındaki yükselişini, kampanyanın temsil ettiği dinamik yaşam tarzına benzetiyor.
Bu yeni ortaklık, aynı zamanda The Weeknd tarafından tasarlanan bir sneaker ve dış giyim koleksiyonunun da habercisi. Bu çok özel koleksiyon, Puma’nın spordan ilham alan tasarımlarını ve The Weeknd’in kendi markası XO’nun sokakları yansıtan estetiğini bir araya getirecek. Koleksiyon, 2017 yılında tanıtılacak.

 

nr

Yukarı