Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Porland, Akmerkez’de açıldı!

06.10.2017 - 14:43

“Tasarladık ve Ürettik” mottosu ile perakende sektöründe hızla büyümeye devam eden Porland, yepyeni konsepti ile yeni mağazasını Akmerkez AVM’de açtı.

Porland'ın üretici kimliğinden yola çıkılarak 500 metrekare alanda dekore edilen yeni konseptinde;  masa üstü, mutfak ve ev&dekor ürün gamı altında yeni sezonun en trend ürünleri tüketici ile buluşuyor. 
Günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramda kullanılmak üzere porselen takımlar, cam ve çelik ürünler, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke ve bütçeye uygun hediyelik ürünler bulunuyor. Ev kullanıcılarının yanı sıra horeca kesimi için ayrıcalıklı ürün seçenekleri yer alıyor.
Porland, dekorasyon trendlerine yön veren tasarımları, ürün çeşitliliği, ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Türkiye'de 30 farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vadediyor.
2017’ye yeni yatırımlarla başlayan Porland yıl sonuna kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında yatırımlarına hız kesmeden devam edecek.

nb

Yukarı