Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Perakende Güneşi 2016 Ödülleri Sahiplerini Buldu

15.12.2016 - 13:33

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen “Perakende Güneşi Ödülleri” sahiplerini buldu. Perakende Güneşi Ödülleri’nde ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi Tekin Acar Cosmetics Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Acar oldu.

Her yıl başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumlarının ödüllendirildiği sektörün en prestijli ödülleri olan “Perakende Güneşi Ödülleri” Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen törende sahiplerini buldu.
‘ATÜ Özel Ödülü’ ‘Perakendeye Katkı Ödülü’, ‘En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü’, ‘Genç Liderler Ödülü’, ‘En Başarılı Sosyal Medya Kullanım Ödülü’, ‘En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü’ , Yaşam Boyu Başarı Ödülü kategorilerinin ödüllendirildiği tören, perakende sektörü ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.
Perakende sektörüne yönelik etkinlikleri ile fark yaratan, katma değer sağlayan ve sektörü aynı çatı altında toplayan Soysal tarafından düzenlenen Perakende Günleri “Perakende Güneşi Ödülleri” ile sona erdi. Her yıl olduğu gibi sektörden gelen yoğun katılım sonrasında ayrıntılı ve titiz bir süreçle belirlenen ödüller 7 ayrı kategoride verildi.
Perakende Güneşi Ödülleri’nin en önemli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve sektöre yıllarca hizmet eden başarılı isimlere verilen Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi ise bu yıl Tekin Acar Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Acar oldu.

Perakende Güneşi 2016 Ödülü’ne hak kazananlar;
* Yaşam Boyu Başarı Ödülü
Tekin Acar-Tekin Acar Cosmetics Yönetim Kurulu Başkanı
* Perakendeye Katkı Ödülü
Metro Toptancı Market Türkiye
* ATÜ Özel Ödülü
Tasarım Tomtom Sokakta/TOMTOM Gardens
* Genç Liderler Ödülü
Burak Çelet Desa Ceo’su
* En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü
Uğur Demirel-Şok Marketler, CEO
* En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü
Altınyıldız Classics
* En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü
İpekyol 

nr

Yukarı