Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Paşabahçe, Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil ediyor

20.01.2017 - 15:04

Her dönem camda trendleri belirleyen Paşabahçe, dünyanın en prestijli ödül programlarından olan Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards) Türkiye’yi temsil edecek. 

Cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe, ilk etabında Ulusal Şampiyonlar arasına girmeyi başardığı Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards) şimdi de ‘150 Milyon Euro ve Daha Yüksek Ciroya Sahip Şirketler’ kategorisinde “Yılın Şirketi” olmaya aday. 9 Ocak’ta başlayan ve 1 Mart 2017 tarihine kadar sürecek oylama sonunda Avrupa İş Ödülleri’nde 10 kategoride verilecek ödüller sahibini bulacak. Yarışmanın sonuçları 2017 yılı Haziran ayında gerçekleştirilecek olan ödül töreni ile açıklanacak.

Dünyanın önemli danışmanlık firmalarından RSM’nin sponsorluğunu üstlendiği Avrupa İş Ödülleri, 2007 yılından bu yana çevre ve sürdürülebilirlik, müşteri odaklılık gibi kategorilerde veriliyor. Ödüller, şirketlerin başarısı, inovasyon çalışmaları ve etik değerlerinin değerlendirilmesinin ardından yapılan seçimle dağıtılıyor. Avrupa’nın en prestijli ödül programlarından biri olan Avrupa İş Ödülleri, 2016 yılında 227 bin kişinin katıldığı halk oylaması sonucunda belirlenmişti.

Yarışmada, Paşabahçe’ye destek olmak için aşağıdaki linke tıklayarak oy vermek yeterli.
http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-business-of-the-year-award-with-turnover-of-150-or-higher/20224

nr

Yukarı