Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Panino Pizza ailesine yeni şubeler ekliyor

13.04.2017 - 15:23

Panino Pizza, kurduğu ailesini genişletmeye devam ediyor. Müşteri odaklı firma, konusunda uzman kadrosu ile bugün itibariyle şube sayısını 26’ya çıkardı. Panino Pizza’nın 2017 yılında hedefi şube sayısını 50’ye çıkarmak…

Panino Pizza 17 yıl boyunca pizza ve çeşitli restoran/ kafe işletmeciliği yapan, Ege Üniversitesi Gıda Bölümü mezunu Ferhat Turan tarafından 2009 yılında İzmir de kurulan bir firma… Ege Bölgesi genelinde ve Türkiye'de hızla artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı ve ekonomik ürünlerini, hızlı ve güler yüzle sunarak sektörde önemli bir yer edinen Panino Pizza’nın hedefi ise Türkiye’nin her bölgesinde yer almak. 

HEDEF; 2017 YILINDA ŞUBE SAYISINI 50’YE ÇIKARMAK
Hiçbir katkı maddesi kullanmaksızın, günlük sütle yoğrulan taze hamurla hazırlanan, özel soslar eşliğinde her katı ayrı bir tatla harmanlandırılan pizza çeşitleri, çalışanları, müşterileri ve şubeleri ile Panino Pizza, kurduğu ailesini genişletmeye devam ediyor. Müşteri odaklı firma, konusunda uzman kadrosu ile bugün itibariyle şube sayısını 26’ya çıkardı.
Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış lojistik hizmeti, profesyonel yönetim ekibi ve eğitim destek kadrosu ile kurulmuş olan sistemde Panino Pizza hedefini, ülke genelinde en az her ilde bir restoran olarak belirlemiş... Panino Pizza’nın 2017 yılında hedefi ise şube sayısını 50’ye çıkarmak. 
Rekabetin yoğun olduğu pazarda, hedeflediğiniz ticari başarıyı yakalamak için doğru marka ile çalışıyor olmak çok önemlidir. Bu anlamda tecrübesini ve bilgi birikimini özveri ile bayilerine aktaran Panino Pizza, her geçen gün ailesine yeni şubeler ekliyor. Sektörde hızlı büyüyen marka, tüketiciler tarafından tercih edilen ve beğenilen firma olmayı başardı.
 

nr

Yukarı