Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Oleg Cassini’den ‘flash’ koleksiyon

10.06.2017 - 10:42

Oleg Cassini’nin en güncel trendlere dokunan ara koleksiyonu mağazalarda yerini aldı. Tasarımlarda illüzyon yakalar, cep detayları, dramatik duvaklar ve zengin desenleriyle büyüleyici işlemeler öne çıkıyor. Düğün organizasyonlarını sezonun ilerleyen dönemlerinde ve sonbaharda gerçekleştirecek gelin adaylarını, Oleg Cassini mağazalarında şimdi yepyeni modeller bekliyor.

Oleg Cassini, görkemli ve cesur tasarımlarıyla dikkat çeken 2017 gelinlik koleksiyonunu, yepyeni bir ara koleksiyonla zenginleştirdi. Bu şekilde marka, bir sonraki sezon trendlerinin ön izlemelerini yapıyor, yıl içerisinde karşımıza çıkmaya başlayan yeni tarzları Oleg Cassini mağazalarına taşıyarak, gelinlik modasının nabzını tutuyor. Sonbaharın sonuna kadar sürecek düğün sezonu için de farklı alternatifler sunuyor.

SON TRENDLERE DOKUNAN ZENGİN DETAYLAR
Koleksiyonda sezonun en belirgin trendlerinden derin V yakalı ve askılı tasarımların yanı sıra, straplezin klasik görüntüsünden vazgeçmeyenler için de güncel dokunuşlarla zenginleştirilen modeller bulunuyor. Şifon eteklerin altına gizlenmiş danteller, tüllerle oluşturulan illüzyon yakalar, cep detayı ve dramatik işlemeli duvaklar diğer dikkat çeken detaylar arasında.

BÜYÜLEYİCİ İŞLEMELER
Tasarımlarda büyüleyici işlemeler yine ön planda. Özenli işçiliğin yanı sıra, tasarımlara hareket kazandıran zengin desenler de ilgi çekiyor. İşlemelerde metalik yansımalar yaratan kristaller, gelinliklere masalsı bir hava katan pul ve payetler ve asaletin simgesi zarif danteller kullanılıyor.

GELİN ADAYLARINI MAĞAZALARDA YENİ MODELLER BEKLİYOR
Düğünlerini yaz veya sonbahar döneminde planlamış olanlar, Oleg Cassini mağazalarını ziyaret ederek, hayallerindeki mükemmel gelinliği en kolay ve hızlı şekilde kavuşabilir. Koleksiyonu daha önce görmüş olan gelin adayları, Oleg Cassini mağazalarını bir kez daha ziyaret ederek yepyeni tasarımlarla karşılaşabilir.

TEMMUZ AYINDA ANTALYA TERRACITY AVM’DE AÇILIYOR
Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif gelinlik ve abiye koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor. Oleg Cassini her yaşa ve her tarza hitap eden yüzlerce parçadan oluşan gelinlik koleksiyonuyla hayatının en özel gününü yaşayacak kadınların yanında oluyor. Marka Türkiye’deki 17’inci mağazasını Temmuz ayında Antalya Terracity AVM’de açarak, daha çok kadına ulaşmayı sürdürüyor.

,

Yukarı