Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Oleg Cassini İzmit mağazasını açtı

06.01.2017 - 12:26

Oleg Cassini İzmitli kadınlara yılbaşı sürprizi yaparak, yeni mağazasını 41 Burda AVM’de açtı. Tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılan Oleg Cassini tasarımları, şimdi İzmitli tarz sahibi kadınlarla buluşuyor. 

Oleg Cassini, İzmit’teki ilk mağazasını yılbaşı heyecanının yaşandığı bugünlerde 41 Burda AVM’de açtı. İstanbul, Ankara Bursa ve Samsun’dan sonra Türkiye’de açılan 11’inci Oleg Cassini mağazası, İzmitli tarz sahibi kadınlar için yeni yılda çok şık ve gösterişli bir dünyanın kapısını aralayacak.

TÜM DÜNYADA SATILAN MARKA İZMİT’TE
Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif gelinlik ve abiye koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor. Yarım asırlık bu Amerikan markası bugün eşsiz tasarımları ile tüm dünyada 400’den fazla mağazada satılıyor. Oleg Cassini’nin koleksiyonları bugün, alanında usta 100 kişilik bir tasarım ekibi tarafından her yaştan, her vücut tipinden ve her zevkten kadına hitap edecek şekilde tasarlanıyor

ÖZENLİ DETAYLARIYLA HER TARZA UYGUN YÜZLERCE MODEL
Oleg Cassini koleksiyonlarında hem klasik tercihlere, hem de dünyadaki en son trendlere dokunan yüzlerce farklı modele yer veriliyor. Tasarımlar özenli işçilikleri, zarif detay ve işlemeleriyle dikkat çekiyor. Üstelik Oleg Cassini sayesinde kadınlar hayallerindeki tasarımları aynı gün içinde ve uygun fiyatlarla gardırobuna ekleyebiliyor.

nb

Yukarı