Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

OKUL SEZONU FLO İLE BAŞLIYOR!

14.09.2018 - 10:02

Okula rahat ve havalı bir ayakkabı ile adım atmak isteyen çocuklar FLO’nun Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda aradığını bulacak. Okul kıyafetleriyle en çok tercih edilen siyah, lacivert, taba ve grinin yanı sıra bej ve haki renklerinin de ağırlıkta olduğu koleksiyonda kızlar için metalik renkli sneaker’lar ve makosen modeller öne çıkıyor. Erkeklerin tercihi ise siyah, lacivert ve taba renklerin hâkim olduğu modellerle, renkli taban özelliğiyle tarz yaratan ayakkabılar oluyor. 
Sezonun en popüler trendlerinden metalik renkli yıldız figürleri, inci, püskül, kurdele, metal toka ve kadife yüzey detaylarıyla özelleştirilen okul ayakkabıları ile kız öğrenciler okuldaki farkını yaratacak. Klasik modellerin vazgeçilmezi olan makosen ayakkabılar, rugan yapısıyla okul formalarına uyum sağlarken, metalik etkilerin görüldüğü sneaker’lar, kızları okulun yıldızı yapacak nitelikte… 
Erkek çocuklar ise FLO’nun cırt cırtlı sneaker’larıyla okula ilk rahat adımlarını atacak. Taba, siyah, lacivert ve gri renklerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonda, casual tarzda tabanları renkli ayakkabılar ve snekaer’lar ile küçük beyler tarzını ortaya koyacak. Renkli tabanların yer aldığı modeller, sezon trendlerini yansıtırken, okul formalarıyla uyumu yakalayacak.

nb

Yukarı