Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Multinet Up’ta bayrak devri!

06.09.2017 - 10:12

Multinet Up şirketinde Demirhan Şener CEO görevine atandı. 2012 yılından bu yana şirketin CEO’luk görevini yürüten Yusuf Ziya Gündüz, Up Group Yunanistan operasyonunun Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

5 yıldır Multinet Up’ta çeşitli kademelerde görev yapan ve Multinet Up iştiraklerinde Yönetim Kurulu üyesi olan Demirhan Şener son dönemde Multinet Up’ta Operasyon ve Teknoloji Genel Müdür Yardımcılığı görevine ek olarak Satış ve Pazarlama fonksiyonlarının orkestrasyonu ve Multinet inventiv’in Genel Müdürlüğü görevlerinden sorumluydu. Şener, Multinet Up’ı ve sektörü iyi tanıyan, şirketin başarısında çok önemli pay sahibi bir yönetici olarak değerlendiriliyor.
Şirketin hızlı büyümesinde ve sektör liderliği konumuna yükselmesinde büyük katkıları olan Yusuf Ziya Gündüz ise Multinet Up’ın bağlı olduğu Fransız kökenli uluslararası Up Group’un global akaryakıt çözümünün liderliğini üstlenerek aynı zamanda Up Group Yunanistan’ın Yönetim Kurulu Başkanı oldu.  Gündüz’ün Up Group içinde uluslararası üst düzey göreve getirilmesi de bu başarının global yönetim tarafından takdir edildiğini ortaya koydu. 

nb

Yukarı