Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Multinet Up’a en yenilikçi çözüm ortağı ödülü

09.01.2017 - 12:58

Marketing Türkiye ve Akademetre’nin birlikte düzenledikleri “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde, Multinet Up bu yıl ilk kez verilen “En Yenilikçi Çözüm Ortağı” ödülünün sahibi oldu.

12 ilde, bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 38 sektörün yıl içerisinde itibarını en çok artıran markaları ve bu başarıya ortak olan paydaşların ödüllendirildiği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” sahiplerini buldu. Türkiye’de akıllı çözümler sektörünün lideri konumunda bulunan Multinet Up, Marketing Türkiye ve Akademetre tarafından düzenlenen törende bu yıl ilk kez verilen “En Yenilikçi Çözüm Ortağı” ödülüne layık görüldü.

Ödülü Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen’den alan Multinet Up COO’su Demirhan Şener şunları söyledi: “Multinet Up’ın büyümesinin temelinde yenilikçilik, teknoloji geliştirmek, böylece müşterilerimize ve paydaşlarımıza değer yaratan çözümler üretmek vardır. Bugün aldığımız bu ödülün doğru işler yaptığımızı göstermenin yanı sıra konumumuzu daha da perçinlediğini düşünüyorum. Marketing Türkiye ve Akademetre gibi güvenilir kurumların düzenlediği geceden ödülle dönüyor olmak bizi çok mutlu etti. Senenin başında aldığımız bu ödülle birlikte yükselen bir motivasyonla daha çok çalışıp, hizmet kalitemizi daha da üst seviyelere taşıyacağız.”

nr

Yukarı