Ana içeriğe atla

ggh

Mickey ve Minnie tasarımları şimdi Wee Baby’nin özel serisinde

10.04.2019 - 17:10

Uluslararası kalite standartlarına sahip yeni ürünleriyle bilinçli annelerin akıllı tercihi olan Wee Baby, anneler ve bebeklerinin birçok ihtiyacını karşılayan ürünleriyle onların yanında olmaya devam ediyor. Biberon, akıtmaz bardak, emzik ve emzik aksesuarlarından oluşan Wee Baby yeni ürün serisinde Disney’in dünyaca ünlü karakterleri Mickey ve Minnie’den ilham alınarak hazırlanan desenler yer alıyor.

Geçtiğimiz sene yaratılışının 90. yılını kutlayan, Disney’in marka sembolü, dünya çapında büyük küçük her yaştan hayranı bulunan Mickey ve yakın arkadaşı Minnie’nin karakter pozları Wee Baby’nin özel serisindeki birbirinden kullanışlı ve eğlenceli ürünleri süslüyor.

Özel Disney Serisi

Kullanıcıların ihtiyaçlarını, yeni trendleri ve değişen tüketim alışkanlıklarını yakından takip ederek geliştirdiği ürünleriyle öne çıkan Wee Baby, Disney’in dünya çapında en sevilen karakterlerinden Mickey ve Minnie’nin renkli ve eğlenceli görsellerini ürünlerine taşıdı.

Geniş ağızlı emzik tasarımlı biberondan, rahat kullanım sağlayan kulplu biberona; nefes alımını kolaylaştıran kelebek emziklerden, hava alma özelliği bulunan damaklı emziklere, bebeklerin kendi kendilerine su içmelerini destekleyen akıtmaz bardaktan, emzik askısına kadar seride Mickey ve Minnie’in farklı konseptlerdeki tasarımlarını bulmak mümkün.

nb

Yukarı