Ana içeriğe atla

ggh

MEDIAMARKT DİYARBAKIRLILARDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

16.07.2019 - 10:03

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. 200 bin metrekare ile Türkiye’nin en geniş alanına sahip teknoloji perakendecisi, hedefleri doğrultusunda Diyarbakır’da mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımla Diyarbakır Ceylan Karavil AVM’de açılan mağaza ile MediaMarkt’ın Türkiye’deki mağaza sayısı ise 73’e yükseldi.
Açılışla ilgili değerlendirmede bulunan MediaSaturn Perakende Grubu İcra Kurulu Üyesi, MediaMarkt Türkiye ve Yunanistan İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım Türkiye’ye güven duyduklarını ve yatırımlarına devam edeceklerini belirtti. Gökyıldırım, “Türkiye’de, elektronik perakende sektöründe  büyümeye devam ediyoruz. Açılan her yeni mağazamızla tüketicilerin tercihlerine yönelik en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. 
Diyarbakır’daki mağazamızda da bu özelliklerimizden taviz vermedik ve son teknoloji ürünleri Diyarbakırlılarla buluşturduğumuz için de çok mutluyuz. Tüketicilerimizi merkeze alan ve son teknolojiyi en hesaplı şekilde sunmayı hedefleyen vizyonumuzla, teknolojiyi daha ulaşılabilir kılıp yatırımlarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

nb

Yukarı