Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

MediaMarkt 50. mağazası ile büyümeye hız kesmeden devam ediyor

06.09.2017 - 10:31

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, kesintisiz büyüme hedefi doğrultusunda Türkiye’deki 50. mağazasını Mall of Antalya’da tüketicilerle buluşturdu.

MediaMarkt, Türkiye’nin açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle, mağaza yatırımlarına kesintisiz olarak devam ediyor. Mall of Antalya mağazası ile Antalya’da üçüncü kez tüketicilerin karşısına çıkan MediaMarkt, ilk kez Türkiye’de uygulamaya başlattığı hızlı teslimat alanı ile müşterilerin internetten aldıkları ürünleri, otoparktan kolayca ve doğrudan ulaşarak teslim almalarına olanak sağlıyor. Aynı zamanda bu alan sayesinde tüketiciler, satın aldıkları ürünlerle ilgili aksesuarları da mağazaya girmeden burada inceleyip satın alabiliyor.
Ziyaretçilerine alışveriş yapma deneyimi yaşatmanın ötesine geçerek onlara en iyi müşteri deneyimini de sunan MediaMarkt tüketicilerine son teknoloji ürünleri mağazalarında yakından tanıma ve deneyimleme fırsatını veriyor. Yeni mağazasında yer alan Gamezone alanlarında ise oyun severleri en iyi oyun ürünleriyle ve mağazada dilediğince oyun oynama keyfiyle bir araya getiriyor.
500’den fazla ziyaretçinin büyük ilgilisiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza, 15 çalışanı ve bin 138 metrekarelik satış alanıyla hizmet veriyor. On binlerce ürün, mağazada rakipsiz fiyatlarla sunulurken, tüketiciler aynı zamanda sınırsız sayıda ürün gösterebilen dijital kiosk'lardan istedikleri ürüne rahatlıkla ulaşıp, satın alabiliyor.

nb

Yukarı