Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Media Mark’tan Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya: “Sevmek sana yakışıyor”

13.02.2017 - 13:27

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakende zinciri Media Markt, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı yeni reklam filmini izleyicilerle buluşturdu.

Dünya markalarını, bol çeşit, düşük fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunan Avrupa’nın açık ara bir numaralı teknoloji market zinciri Media Markt, yılın en sevgi dolu gününde tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu özel günde sevdiğine hediye almak isteyenler için pek çok seçenek sunan Media Markt, klişe hediyelere karşı teknolojik yenilikçi hediye alternatifleri sunuyor.

Keyifli reklam filminde, sevdiklerine hediye almak isteyen müşterilerin alışveriş merkezinde yaşadığı maceralar heyecanlı bir maç anlatımı şeklinde izleyenlere aktarılıyor. Müşteriler klişe hediyelere yöneldikçe dış ses onları çeşitli uyarılarla vazgeçirmeye çalışıyor. Sonunda dış sesin uyarılarıyla klişe hediyelerden vazgeçen müşteriler, tüketiciyi son teknoloji hediyelerle ve rakipsiz fiyatlarla buluşturan Media Markt mağazalarına gidiyor. Reklam kampanyası, tüketicilerin Media Markt ile temasa geçtikleri her bir noktada, rakipsiz fiyatların, bol çeşidin, uzman personelin ve eşsiz müşteri deneyiminin keyfini yaşadıklarına vurgu yapıyor.

Manajans tarafından 1 günlük set ile çekilen filmde 25 oyuncu ve 60 kişilik bir ekiple çalışıldı.

,

Yukarı