Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Marks&Spencer yeni konsept mağazasıyla Vadistanbul’da

26.03.2018 - 17:56

Stil ve kalitenin adresi İngiliz perakende devi Marks & Spencer, zengin ve şık koleksiyonlarını, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Vadistanbul’da açtığı yeni konsept mağazasıyla alışveriş severlerin beğenisine sunuyor.

Şık ve rahat koleksiyonlarının yanı sıra “Hayatı iyi yaşa” mottosuyla alışverişi keyifli kılan Marks & Spencer, alışveriş keyfini ve konforunu en üst düzeyde tutmak için her detayın incelikle planlandığı Vadistanbul AVM’de kapılarını açtı.

Türkiyede 46 mağaza ve online alışveriş sitesi ile 11 ilde faaliyet gösteren uluslararası İngiliz Perakende devi Marks & Spencer, Türkiye’de 47. mağazasını Vadistanbul’da açarak İstanbul’daki mağaza sayısını 25’e çıkarıyor ve böylelikle daha geniş bir yelpazede Marks & Spencer severlerine ulaşmayı hedefliyor.

Vadistanbul giriş katında 500 metrekarelik bir alanda müşterilerini ağırlamaya hazırlanan Marks & Spencer’ın yeni konsept mağazası, renkleri ve koleksiyonları öne çıkartacak şekilde tasarlandı. Farklı ışıklandırmaları, büyük aynaları ve mevsimsel görüntüleri ile zenginleştirerek ziyaretçilerine çarpıcı ve ilham verici bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefleyen Marks& Spencer, sezonun olmazsa olmaz trendlerinin sergilendiği mağaza girişindeki dikkat çekici karşılama alanı ile de müşterilerini geniş bir stil yelpazesi ile tanıştırıyor. Kadın, erkek, çocuk koleksiyonlarının yanı sıra iç giyim ürünleri ile de her ihtiyaca cevap verecek genişlikte tasarlanan mağazada Marks & Spencer, ürünlerine en kolay ve rahat şekilde ulaşılmasını hedefleyerek, tüketicilerine uzun soluklu bir alışveriş deneyimi vaadediyor.

nb

Yukarı