Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Markalı ve kaliteli oyuncakların adresi; Adore Oyuncak

02.08.2017 - 11:10

“BİZİM İŞİMİZ ÇOCUKLARLA VE ONLARI SEVİNDİRMEK EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ...” AÇIKLAMASINDA BULUNAN ADORE OYUNCAK MAĞAZACILIK GENEL MÜDÜRÜ ESİN YÜRÜR İLE MARKALI OYUNCAKLAR ÜZERİNE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİK.  MARKALI OYUNCAĞA TÜKETİCİLERİN KISA ZAMANDA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİĞİNİ  DİLE GETİREN YÜRÜR, BU İLGİYE BAĞLI OLARAK PEK ÇOK AVM’DE MAĞAZA AÇTIKLARINI VE BU MAĞAZALARIN DEVAMININ GELECEĞİNİ BELİRTTİ. 

Bir distribütör olarak mağaza açma fikri ilk nasıl doğdu?
Mağaza açma fikri, 1996 yılından beri ithal etmiş olduğumuz markalı ve kaliteli oyuncakları tüketicilerin beğenisine sunmak, onları kaliteli oyuncaklar hakkında bilgilendirmek ve tüketicilerin birebir görüşlerini almak düşüncesiyle doğdu. Önceleri ithal etmiş olduğumuz sadece markalı oyuncaklardan oluşan ürünlerimizi bir “showroom” ile sergileyerek tüketicilerle buluşturmak istedik ve bu amaçla ilk mağazamızı 2009 yılında İstinyePark AVM’de açtık.  

Oyuncakta da marka olur mu ve marka bir şey ifade eder mi?
Evet, oyuncakta da marka olur ve çok şey ifade eder. Örneğin, tüketicilerin çocuğuma zarar verir mi kaygısından uzak oyuncak satın almalarını ve tüketicilerin oyuncağa verdikleri paranın karşılığını almalarını sağlar. Bir üründe marka ve yüksek kalite neyi ifade ediyorsa, oyuncakta da aynı şeyi ifade eder.

Tüketicilerin markalı oyuncağa olan ilgisini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Kesinlikle yadsınamaz. Çocukları için en iyisini ve en doğrusunu yapmaya çalışan bir ebeveyn kitlesi var. Tüketicilerin markalı oyuncağa ilgisini görünce Bağdat Caddesi Caddebostan’da, Mall Of İstanbul AVM’de, Ankara Kentpark AVM’de, İzmir Mavibahçe AVM’de, Ankara One Tower AVM’de ve Mall of Antalya’da aynı konseptte mağazalar açtık. Önümüzdeki dönemde açılacak yeni mağazalarla da müşterilere daha ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz. 

Mağazalarınızı diğer oyuncak mağazalarından nasıl ayırıyorsunuz?
Adore Oyuncak Mağazaları’nda her biri kendi oyuncak segmentinin lider markasi olan LEGO, Winx, Revell, Ravensburger, Bandai (Miraculous, Power Rangers, LBX), TOMY/Lamaze, BRIO ve Sylvanian Families ürünlerini en geniş biçimde sergilemekteyiz ve tüketicilerin dokunarak hissetmelerini sağlamak en büyük amacımız… 
Adore Oyuncak Mağazacılık, rengarenk ve ilgi çekici mağaza dizaynıyla da müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi yaşatma konusunda başarısını sürdürüyor. Her mağazasında bulunan oyun alanı çocukların sosyalleşmesine olanak sağlarken, ebeveynlerin de çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmesine fırsat vermektedir.  Bir ya da birden fazla çocuk oyun alanları her mağazamızda mevcut.
Markalı oyuncağa tüketiciler kısa zamanda büyük ilgi gösterdi. Dayanıklı, çocuk sağlığına hiçbir zararlı etkisi olmayan, çocukların fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkıda bulunan, hem eğlendirici hem de eğitici ve öğretici oyuncaklardan ve bu oyuncakları bıkmadan, sıkılmadan güler yüzle onlara anlatan personelden çok hoşlandılar. 
Adore Oyuncak Mağazacılık olarak en önem verdiğimiz konulardan biri de müşterilerimize dilediği hizmeti en doğru şekilde vermek. Mağaza çalışanlarımız, markalarımız ve oyuncaklarımız hakkındaki uzmanlıklarıyla müşterilere en doğru ve güvenilir bilgiyi vermekten memnuniyet duymaktadır.  
Bizim işimiz çocuklarla ve onları sevindirmek en önemli görevimiz...

,

Yukarı