Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

LİNENS’TEN YENİ SEZONA FLORAL BİR BAŞLANGIÇ

19.11.2021 - 10:03

Ev yaşamına dair birbirinden farklı ve stil sahibi ürünleri tek bir çatı altında sunan Linens, sezon trendlerini yatak odalarına taşımaya devam ediyor. Linens, yeni sezon koleksiyonunda yer alan mavi tonların hakimiyetindeki büyük floral desenli nevresim takımı ile yaşam alanlarına huzurlu bir dokunuş katıyor.

  Zorlu Tekstil Grubu bünyesinde 2000 yılında kurulan ve Türkiye'den yurt dışına açılan ilk ev tekstili zinciri olma özelliğini taşıyan Linens, sunduğu zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

  Ev tekstili sektörünün gelenekselleşmiş pazarlama kalıplarını kırarak, "uzmanlaşma" ve "farklılaşma" üzerine inşa ettiği "A'dan Z'ye Hizmet" anlayışı ile sektörde fark yaratan Linens, alışverişi bir keyfe dönüştürmeyi ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak sezon trendlerini yakından takip ediyor.

  Ev tekstili modasını yakından takip edenler ve yeni sezonda evlerini yenilemek isteyenler de aradıkları en trend ürünleri Linens’in yepyeni koleksiyonunda buluyor. Linens, yeni sezon koleksiyonunda bulunan ve özellikle mavi tonların hakim olduğu büyük floral desenli nevresim takımı ile yaşam alanlarına huzurlu bir dokunuş katıyor.

  Yeni sezon koleksiyonunda öne çıkan Linens’in nevresim takımı; tasarımı, rengi ve desenleriyle adeta yaşam alanlarına şık bir dokunuş yaparak, floral desen trendini yatak odalarınıza taşıyor.
 

  Büyük floral desenlerle tasarlanan, pamuk saten kumaşıyla rahat bir uyku ortamı sunan nevresim takımıyla Linens, sezon trendlerini yansıtan rengiyle de yatak odalarının favori parçası oluyor.

  Ev modasına dair estetik seçenekler sunan Linens’in yeni sezon nevresim takımlarını görmek için Linens mağazalarını ve Linens’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

TAVADA TAVUK

Yukarı