Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

LESCON ADIYAMAN’DA!

26.03.2018 - 15:19

Türkiye’nin ilk ve tek spor giyim markası olma özelliği ile dikkatleri üzerine çeken Lescon, zincirine bir yenisini daha ekledi. 57.mağazası olan Adıyaman Park AVM şubesini 23 Mart 2018 tarihinde hizmete açtı.

Türkiye’nin ilk ve tek spor giyim markası olarak perakende sektöründe çalışmalarına devam eden Lescon, ülke geneline yayılmış mağazaları ve bayilikleri ile büyümesine devam ediyor. Mağazalar zincirine bir yenisini daha ekleyerek 57.mağazasını Adıyaman Park AVM’de hizmete açtı.

Spor ayakkabı, giyim, aksesuar ürün gruplarını benzersiz konsepti içerisinde tarz ve performansı buluşturup, “Bu sezon Lescon” söylemi ile müşterisinin karşısına çıkan Lescon, yepyeni konsept mağazacılık vizyonunu daha da genişletiyor. Sektöründe 40 yıla yakın deneyimle yoluna devam eden Lescon, kazanmak için yola çıkanların her zaman yanında… 

LESCON TÜRKİYE’NİN GURURU OLACAK…

Açılış sonrası açıklamalarda bulunan Lescon Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erbay, “Adıyaman bizim için özenle seçilmiş stratejik bir konuma sahiptir. Kasım 2017’de burada hizmete açmış olduğumuz “Dokuma ve Örme ürünler” üretim tesisleri ile Kahta’yı,  bölgenin üretim üssü olarak seçtik. Üretimde elde etmiş olduğumuz başarı ile bu gün 57. şubemizi bölgeye kazandırmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu vesile ile yeni mağazamızla halkımızın hizmetindeyiz.  “Kazanmak gibisi yok” sloganımız ile müşterilerimize yeni konsept mağazacılık anlayışımızla yüzlerce model ve binlerce ürünü bir arada sunmaktan son derece mutluyuz.  Lescon olarak açtığımız her mağazanın, markamıza, bulunduğu bölgeye ve en önemlisi ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz” dedi.

 

nb

Yukarı