Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

LC Waikiki'de bu kış çok renkli

16.02.2017 - 11:14

Kent Meydanı AVM -1 Çarşı Katı'nda bulunan LC Waikiki, kadın koleksiyonunda yer alan birbirinden şık örgü kazaklar, etekler ve aksesuarların yanı sıra erkekler için denim pantolonlar, blazer ceketler ve örgü kazaklarla dikkat çekiyor. 

ŞIK KADINLAR LC WAIKIKI’DE
Sezonun hit parçaları arasında yer alan parıltılı iplikle dokunan kazaklar ve omuzları açıkta bırakan modelleriyle şık bir duruş sunan kazak modelleri LC Waikiki kadın koleksiyonunda hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Tarz sahibi kazaklarla kombinlenen etek modelleri, soğuk kış günlerini ısıtan aksesuarlarla tamamlanıyor. Örgü atkı berelerden, tarz sahibi şapkalara, fular ve şallardan, parıltılı takılara uzanan zengin aksesuar seçenekleri hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Sezonun öne çıkan tonlarının yer aldığı Etriel, rujdan, allığa, ojeden, rimele zengin seçenekleriyle LC Waikiki kadınının şıklığına kusursuz bir dokunuş katıyor.

STİL SAHİBİ ERKEKLERE LC WAIKIKI DOKUNUŞU
LC Waikiki erkek koleksiyonunda yer alan kalın örgü kazaklar denim pantolonlarla kombinlenirken, blazer ceket ve gömlek ikilisi şık olmak isteyen erkekler için hoş bir alternatif oluyor. Kombinlerin tamamlayıcı parçası ise süet botlar veya Oxford model ayakkabılar oluyor.

nr

Yukarı