Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Koton’dan Fahriye Evcen imzasıyla ilham veren ‘özgür ruhlu jean’

06.10.2017 - 14:02

Sezonun Jean trendlerini belirleyen Koton Jeans, 2017-2018 Sonbahar/Kış sezonunda, reklam yüzü Fahriye Evcen’in tasarladığı Özgür Ruhlu Jean Koleksiyonu ile moda tutkunlarıyla buluşuyor. ‘Modern Gezgin’ ana temasıyla hazırlanan Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu; maceracı, özgür ruhlu, seyahat eden, modern kadın tarzını öne çıkaran parçalardan oluşan zengin bir koleksiyon. Etnik ve egzotik çizgilerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda yeni ve farklı bir teknikle uygulanan işlemeler, göçebe bir ruhu yansıtan renk ve desenler, bohem detaylar öne çıkıyor.
Fahriye Evcen for Koton Jeans Koleksiyonu bu sezon dünyayı dolaşan, modern-gezgin çizgisiyle moda ve jean tutkunlarına yeni bir jean konsepti sunuyor. Tasarımlı denim çizgisiyle hazırlanan koleksiyon; göçebe, bohem ve özgür bir ruhu yansıtıyor. Koleksiyon yeni kalıplar, yeni yıkamalar ve yeni görünüm olmak üzere üç ana yönelim üzerinde biçimleniyor.
Etnik ve egzotik çizgilere sahip tasarımlarda, geniş renk skalasında çok sayıda feminen detay da yer alıyor. Yeni kalıplar, farklı ve boncuklu işlemeler, geniş renk seçenekleri ve sweat shirt’ler koleksiyonun anahtar parçaları olarak öne çıkıyor. Baharat ve hakinin farklı tonlarının pek çok parçada hakim olduğu görülüyor. Püsküller, desenler, volanlar, geniş paçalar gibi detaylar, ürünlerde egzotizmi ve kadınsılığı bir arada sunuyor.

nb

Yukarı