Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Koton Erkek Yaz Koleksiyonu Günlük Stili Trendlerle Buluşturuyor

02.05.2018 - 16:13

Koton Erkek Koleksiyonu yeni sezonda çeşit ve model zenginliği sunuyor. Üç farklı gruptan oluşan tasarımlar günlük şıklığın formülünü oluşturuyor.

2018 İlkbahar-Yaz Koton Erkek Koleksiyonu, spor şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Günlük stili, trend detaylarla buluşturan tasarımlar üç farklı gruptan oluşuyor.

Karamel ve hardal tonlarının öncülüğünde hazırlanan ilk grup tasarımlarında baharat tonları tercih ediliyor. Spor stilin önderlik ettiği tasarımlar arasında grafik baskılı tişörtler ve dar kesin bermudalar bulunuyor.

Keten ve keten karışımlı kumaşların kullanıldığı ikinci grup tasarımları arasında ise mavi ve indigo tonlarıyla baskılı chino tasarımlar ve gömlekler yer alıyor.

Koleksiyonun üçüncü grup tasarımları ise bermuda ve rahat kesim blazer tasarımlarından oluşuyor. Klasik görünüme sahip spor kesim parçalarda askeri tonlar kullanılıyor. Zeytin yeşili ve hakinin hakimiyet kurduğu tasarımlar arasında siyah-beyazın kalın şeritler ve grafik işlemelerle buluştuğu modern parçalar da yer alıyor. Zengin tasarım seçeneğinin sunulduğu koleksiyonda mavi ve kırmızı renklerinden oluşan ve ilhamını kolej stilinden alan retro esintili tasarımlar da bulunuyor.

2018 İlkbahar-Yaz Koton Erkek Koleksiyonu, seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

nb

Yukarı