Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Koçtaş müşterilerine World Card ile Opet’te çok özel avantajlar

17.07.2017 - 10:36

Ev geliştirme sektörünün lideri Koçtaş, Opet’ten World Card ile yakıt alan müşterilerine çok özel fırsatlar sunuyor. Koçtaş, sıcakların artmasıyla birlikte yaşam alanlarını hem güzelleştirmek hem de serinletmek isteyenleri ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanmak için mağazalarına davet ediyor.

Koçtaş yaşam alanlarına serinlik katmak isteyenler için yaz aylarında ayrıcalıklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Koçtaş, Temmuz ayını Opet ve World Card işbirliğiyle düzenlediği çok avantajlı bir kampanyayla karşılıyor.

4 Temmuz–4 Ağustos tarihleri arasında Koçtaş mağazalarından World Card ile tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapıp, 5-20 Ağustos tarihleri arasında Opet veya Sunpet istasyonlarından World Card ile 100 TL ve üzeri yakıt alanlar, kredi kartı ekstrelerinde 25 TL’lik indirim kazanacaklar. Kampanyadan faydalanabilmek için SMS’le KOCTAS yazıp boşluk bırakarak Yapı Kredi müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden başvuru yapılması gerekiyor. Ekstre indirimi 17 Eylül 2017 tarihine kadar kayıtlı olunan kredi kartına yansıtılacak.

nr

Yukarı