Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Koçtaş ile daha mutlu evler daha mutlu seneler

17.12.2016 - 12:01

Koçtaş, sevdiklerinizle birlikte karşılayacağınız yeni yılı daha da renkli hale getirebilmeniz için birbirinden güzel yılbaşı ürünlerini beğeninize sunuyor.

Koçtaş, sevdiklerinizle birlikte yeni yıla renkli ve keyifli bir başlangıç yapmanız için yılbaşı kutlamalarına özel ürünler hazırladı. Yılbaşı havasını evlerine ve ofislerine taşımak isteyen dekorasyon meraklıları ve yeni yılın heyecanını sevdiklerine alacakları sürpriz hediyelerle pekiştirmek isteyenler, aradıklarını Koçtaş’ta fazlasıyla bulacaklar.
Koçtaş’ın geniş yılbaşı koleksiyonunda farklı ebatlarda çam ağaçlarından, kapı süslerinden aydınlatmalara, dekoratif toplardan, çeşit çeşit eğlenceli ve renkli dekoratif süslere kadar her zevke ve bütçeye uygun ürünler yer alıyor. Koçtaş bu seneki yılbaşı koleksiyonunda kırmızı, gold ve şampanya renkleri öne çıkarken; damla, geyik, yıldız, kalp ve desenli toplar ile kapı süsleri yılbaşı dekorasyonuna farklı bir hava katmak isteyenlerin tercihi olacak.
Zevkinize uygun bir yılbaşı süslemesi yapmak ve yeni yılı evinizde keyifle karşılamak için Koçtaş mağazalarını mutlaka ziyaret edin.

,

Yukarı