Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Kobi Kart’a üye iş yerlerine, şimdi TurKKom Terminal Cihazı hediye…

15.06.2017 - 14:18

Kobi Destek Programı Artı İndirim sistemi ile küçük ve orta ölçekli esnaflara (KOBİ) büyük avantaj sağlayan TurKKom,  şimdi yeni üye olacak iş yerlerine kendi adını taşıyan TurKKom Terminal Cihazı da hediye ediyor.

Özel olarak geliştirilen cihaz, Kobi Kart üyesi olan iş yerlerine 400 kart ile birlikte ücretsiz veriliyor. Üzerinde kamerası, slip, chip ve QR kod okuyucusu olan TurKKom Terminal Cihazı, kullanışlı ve pratik tasarımı ile fark yaratıyor. Tamamen Kobi Kart’a entegre olacak şekilde üretilen cihaz ile Kobi Kart sahiplerinin işlemlerini hızlı, güvenli ve efektif bir şekilde gerçekleştirmek mümkün oluyor. Ayrıca üye işyerleri ve müşterileri TurKKom Terminal ile birlikte Google Play ve Appstoreden indirilebilecekleri Artı İndirim mobil uygulama sayesinde de Kobi Kart olmaksızın kolay alışverişin keyfini sürebilecekler. 
“TurKKom Kobi Kart, TurKKom Terminal ve Artı İndirim mobil uygulama İle yeniliklere İmza atmaya devam ediyor”
TurKKom Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Sönmez sistemi şu sözlerle açıklıyor; “Geçtiğimiz dönemde müşterilerinden sadece kendisinden yaptıkları alışverişler neticesinde para kazanan esnaflar, TurKKom olarak sürdürdüğümüz Kobi Destek Programı Artı İndirim sistemi ile birlikte müşterilerinin diğer esnaflardan yaptıkları alışverişlerde de kazanç elde etmenin keyfini yaşıyor. Müşterilerde bu alışverişlerden indirim üstüne indirim kazanıyor. Yeni dönemde TurKKom Terminal Cihazımız ve Artı İndirim mobil uygulamalarımız sayesinde alışverişler daha hızlı ve kolay hale geliyor. Üye işyerlerine ve müşterilere ücretsiz sağladığımız bu yeniliklerle her esnaf, birçok sektörü bünyesinde barındıran kocaman birer AVM’nin sahibi haline gelmeye devam edecek.”
 

nb

Yukarı