Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

KİP’TE BU KIŞ TARZINIZ ÇOK DİKKAT ÇEKECEK

12.10.2018 - 11:35

Erkek moda markası KİP, “Connection” temalı 2018-19 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile erkeklere şık, rahat, trendy ve renkli bir dünya sunuyor. KİP erkeğinin casual görünümünü güçlü bir şekilde destekleyen koleksiyonun anahtar parçaları olarak ceket formundaki triko hırkalar, hafif ve fit kesim ceketler, renkli trikolar, balıkçı yakalar ve örme kabanlar ile özel tasarımlı deri montlar ön plana çıkıyor. Koleksiyonda lacivert, gri, kahve, siyah gibi klasik renklerin yanı sıra bordo, yeşil, mor, petrol mavisi, oranjın kullanımıyla tasarımlar enerjik bir havaya bürünüyor.
KİP 2018-19 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda yer alan armürlü ve farklı dokulara sahip renkli pantolonlar kış aylarında enerji verirken, tek pileli pantolonlar ise klasik formlara trendy dokunuşların tasarıma dönüşmüş hali…
Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan uzun yünlü, pamuklu paltolar, örme kabanlar ve dolgu montlar modern detaylarla güçlenerek KİP erkeğinin stil sahibi duruşuna son dokunuşu yapıyor. Takım elbisede sportif görünüm sağlayan yelekler, denimler de koleksiyonda dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan tüm tasarımlarla uyumlu ayakkabı, bot, bileklik, eldiven gibi aksesuarlar da KİP erkeğinin tarzını tamamlıyor.

nb

Yukarı