Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

JUMBO İLE YILBAŞI SOFRALARINI GÖRSEL ŞÖLENE DÖNÜŞTÜRÜN

26.12.2019 - 15:39

72 yıldır zamansız tasarımlarını tüketicileri ile buluşturan Jumbo, yılbaşı sofralarını güzelleştirmek ve sevdiklerinizi mutlu etmek adına, özel olarak tasarlanan 9 ayrı hediye paketini tüketicilerinin beğenisine sunuyor.Emerald, Coral, Quartz, Garnet, Ruby, Fire Opal, Aquamarine,   Azurite ve Black Diamond isimlerini taşıyan hediye paketleri, yeni yılı karşılarken değerli anılarınıza ortak olacak.
Supla, karaf, şarap kadehi, şamdan, mum, runner, el yapımı kahve fincanı seti, çay bardağı, çay tabağı, yıldız tabak, fincan, kahve tepsisi, lokumluk, çerezlik, French press, tepsi, Nespresso Makinesi, espresso fincan seti, çay tepsisi, şekerlik, kurabiyelik, viski şişesi, tavla, iki katlı ikramlık, bardak altlığı, buz kovası, buz maşası, mermer puro küllüğü gibi özel seçilen Jumbo parçalar, yılbaşı süsleri ve şans getiren fil charmlar ile eşsiz paketlerde buluşuyor. Paylaşılan özel anlarda sevdiklerinizle çekileceğiniz fotoğraflar, Jumbo’nun farklı boylarda çerçevelerinde yerini alacak. 
Hazırlanan hediye paketleri, Jumbo’nun eşsiz tasarımlarıyla gözlere hitap etmenin yanı sıra yılbaşı gecesi damaklarda da iz bırakacak. Karamelli lokum, draje çikolata, nitelikli Brezilya çekirdekleri ile Türk kahvesi ve yılbaşına özel harman siyah çay, yeni yıl sohbetlerine eşlik edecek.

nb

Yukarı