Ana içeriğe atla

ggh

JAG CLUB, EVE HİZMET AĞINI TÜRKİYE GENELİNE YAYDI

07.04.2021 - 17:19

3 kuşaktır yüzde 100 el yapımı ve kişiye özel tasarım ayakkabılar üreten Jag Club, müşterilerinin ayak ölçülerini ev ve ofis ortamlarına giderek alma hizmetini, pandemi ile birlikte Türkiye geneline yaydı. “Müşterilerimizin kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.” diyen Jag Club Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Eda Aydın, hizmetlerini anlattı.

Jag Club, kişiye özel tasarımlarıyla ayakkabı sektöründe fark yaratan markalardan. Jag Club’ın geçmişinden ve gelişiminden söz edebilir misiniz?

Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren firmamız 1931 yılında kurulmuş olup, bugün 3. kuşağın yönetiminde olan, 35 ülkeye ihracat yapan yüzde 100 el yapımı, kalite ve prestijin sembolü JAG CLUB ayakkabı üretmektedir. Jag Club’ın her bir ayakkabı üretimine yıllarını vermiş ustaların elinden çıkan el yapımı ayakkabılarının yurt içinde ve dışında önemli müşteri kitlesine ulaşıyor. Yurt dışında Hong Kong’dan, Japonya’ya ABD’ye kadar uzanan ihracatının yanı sıra İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in oğlu Galler Prensi Charles’ın düğün ayakkabısı da Jag Club tarafından hazırlandı. Donald Trump, Türkiye’de ise geçmiş tüm siyasi liderlerin yanı sıra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve iş yaşamının önemli isimleri müşterilerimiz arasında yer alıyor.

Jag Club’ı ayrıcalıklı kılan özellikler nelerdir?

Bizim misyonumuz, kalite, prestij ve zenginliğin sembolü haline gelmek. Müşterilerimizin bizden beklentisi kaliteli ve prestijli bir ayakkabı giymek. Bizler de müşterilerimize bunu Jag Club Ayakkabı olarak en iyi şekilde sağlamaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Pandemi döneminde müşterilerinize nasıl hizmet sağladınız?

Jag Club, müşterilerinin ayak ölçülerini ev ve ofis ortamlarına giderek alma hizmetini, pandemi ile birlikte Türkiye geneline yaydı. Üçüncü kuşak olarak İstanbul merkezde el yapımı ayakkabı konusunda ihtisaslaşarak, uzmanlıklarımızı farklı bir noktaya taşıdık. "Yüzde 100 el yapımı ayakkabı üretimini kişiselleştirdik. Siparişlerimizi müşterilerimizin bulunduğu ortama giderek alma hizmetimizi daha önce de yapıyorduk. Salgın ile birlikte bu alandaki uygulamalarımızın kapsamını daha da genişlettik. Bir telefonla bize ulaşan müşterilerimizin bulunduğu ortama giderek, ölçülerini bizzat alıp, tarzına uygun olan modelleri götürerek, siparişlerini hazırlayıp, yine bulunduğu ortama teslim ediyoruz. Bu hizmet ağımızı tüm Türkiye’ye dönük geliştirdik.

Sektörde trendler sürekli değişiyor. Bu değişim karşısında nasıl bir strateji izliyorsunuz?

Jag Club ayakkabı olarak modayı, müşteri portföyümüzün beklentisi ile harmanlayarak ürünlerimize yansıtıyoruz. Klasik ayakkabı modasında gelenekselciliğimizi elden bırakmasakta, değişen dünya modası ile trendleri ürünlermizin çizgisiyle birleştiriyoruz.

nb

Yukarı