Ana içeriğe atla

ggh

İSTANBUL’DA PROJELERDE TEK MERKEZ; OFİSTE HER ŞEY AÇILDI

19.11.2021 - 10:25

Ofisler, genel müdürlükler, kamu kurumları, hastaneler, havalimanları, işletmeler gibi özel-tüzel kurum ve işletmelerin ofis kurulum ve yenilemelerindeki tüm ihtiyaçları artık tek merkez olarak Ofiste Her Şey’den karşılanabiliyor.

Zeminden, duvara, duvardan tavana kadar tüm ofis dekorasyonu ürünleri, ofis mobilyaları ve alan çözümleri üreticileri için sunum, etkileşim ve deneyim merkezi, ofis kurulumlarında ise proje sahibi için mimari hizmet alma, ürünleri deneyimleme, ofis mobilyaları ve çözümleri tedarik merkezi olarak tüm hizmetler artık İstanbul’un kalbinde tek merkezde buluştu.

Yenilikçi ve modern yaklaşımı ile ofislere nitelik kazandıran, insan odaklı tasarımları ile sektörün trend yaratan ofis mobilya üretim merkezi olan Mod Tasarım’ın kurduğu, partner markaları ile ofise dair aranılan her şeyin bir arada bulunabildiği, fonksiyonel, ilgi çekici ve ilham verici bir ofis deneyim merkezi olarak Ofiste Her Şey, Levent'te hizmete başladı. 2021 yılında sektörün ihtiyaçlarına yanıt veren Ofiste Her Şey’de 100’ün üzerinde sunum etkinliği, 50’nin üzerinde seminer, 100’e yakın eğitim ve workshop gerçekleştirildi. Uydu Ofis olarak Ofiste Her Şey’i kullanan firma sayısı 100’ü ve sunum ve çözümleri deneyimlemek üzere Ofiste Her Şey’i ziyaret edenlerin sayısı ise 2021 yılında 5 bini aştı. 2002 yılında kurulan ve İstanbul’da 5 bin 500 metrekarelik tesiste üretilen A Kalite ürünleri ile tüm dünyaya ihracat başarısı gösteren Mod Tasarım, 4 milyon TL yatırımla Ofiste Her Şey’i kurdu.

Ofiste Her Şey, ofis mobilyaları ve ofis çözümleri ile İstanbul’un tam kalbinde yerini almak isteyen değerli üreticileri, tasarımcıları Türkiye’nin ofis mobilyaları deneyim merkezinde görünürlük alanları ile yeni nesil sunuma davet ediyor. Levent’te kurulan Ofiste Her Şey, Maslak ve FSM Köprüsü ile metroya olan yakınlığı sayesinde lokasyonu ile önem kazanıyor.

Şehrin merkezinde etkinlik ve uydu ofis hizmeti

200 metrekare teraslı, konforlu bir sosyalleşme alanı markaları ve ofis alanlarını çalışmak üzere kullanmak isteyen serbest, freelance ya da kurumsal hibrit çalışanların Co-Working alanı ve özel tasarlanmış toplantı salonları, gelen misafirler, konuklar için dinlenme ve sohbet edebilme alanları ile sosyalleşme ve etkileşim alanı da sunan merkez 5 metrekareden 100 metrekareye kadar farklı sunum alanları ile Ofiste Her Şey’de yıl içerisinde farklı periyot seçenekleri ile kiralamaları yapmak mümkün.
 

Estetik tasarımlar, inovatif ve yenilikçi yaklaşım ile çağdaş ofisler

Ofiste Her Şey Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim, “Ofiste Her Şey bünyesinde bulabileceğiniz markalarımızda sunumla başlayan süreç, deneyim, tasarım ve mekânın ihtiyacı olan ürünü sağlamak ile son buluyor. Ofislerde ve dinlenme alanlarında aranılan tasarım, dizayn ve hatta sessizliği vermek, daha modern, yeni nesil ve çevreci ofisleri dizayn etmek için kurulan Mod Tasarım ve partner markaları olan Fales, Rubi by, Ofisci, Mod Panel ürünleri ve Dita Mimarlık ile iç mimari çözümlerimiz de Ofiste Her Şey’de sunuluyor. 2 bin metrekarelik alanımızda tüm kurumlar, kuruluşlar ve tüzel kişiler hem uydu ofis hizmeti alabilirler hem de ofislerini yenilemek için tüm bütünleşik ürün çözüm ve hizmetlerine tek merkezden ulaşabilirler” dedi.


 

nb

Yukarı