Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

İSTANBUL BİLİŞİM’DEN MAĞAZALAŞMA ATAĞI

12.04.2019 - 10:42

TEKNOLOJİ PERAKENDECİLİĞİNİN ÖNCÜ FİRMALARINDA İSTANBUL BİLİŞİM YENİ YATIRIMCISI İLE BİRLİKTE YENİ BİR DÖNEME GİREREK MAĞAZALAŞMA ATAĞINA KALKTI. 2019’UN İLK ÇEYREĞİNDE 4 YENİ MAĞAZA AÇMAYA HAZIRLANAN ŞİRKET, YATIRIMA VE İSTİHDAM YARATMAYA DEVAM EDİYOR.

Teknoloji perakendeciliği ve e-ticaret sektörlerinde 17 yıllık tecrübesiyle İstanbul Bilişim, yeni yatırımcısı Türk asıllı Alman iş adamı Ediz Akın ile birlikte 2019’a yeni mağaza yatırımlarıyla hızlı girdi. Yatırımları ile ilgili açıklamalarda bulunan Ediz Akın, “2019’un ilk çeyreğinde 4 yeni mağaza açacağız. Yıl içinde toplam 8 mağaza açarak 2019’u 10 mağazayla kapatmayı hedefliyoruz. 2019, İstanbul Bilişim’in yılı olacak.” diyor.

MAĞAZA YATIRIMLARINA DEVAM
Perakende sektöründe şirketlerin yatırımlarını gözden geçirdiği hatta ertelediği ve mağaza kapattığı bir dönem... Böyle bir süreçte yatırımlara hız kesmeden devam ettiklerini açıklayan İstanbul Bilişim CEO’su Ediz Akın, “2019 yılı itibarıyla hız kesmeden büyümeye devam edeceğiz. Avrupa’daki tecrübe ve deneyimlerimi İstanbul Bilişim’de hayata geçireceğim bir yıl olacak. 2019’da 10 mağaza hedefiyle offline yatırımlarımıza ve istihdam yaratmaya devam edeceğiz. Teknoloji perakendeciliğinde altın çağlarımızı yaşamaya hazırlanıyoruz.” şeklinde ifade etti.

ÜÇ YILDA 30 MAĞAZA AÇILACAK
İstanbul Bilişim’in yeni yatırımcısı ve CEO’su Ediz Akın, “İstanbul Bilişim olarak kalite ve uygun fiyatı tüketicilerimizle buluşturduğumuz yeni mağazalarımızla yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Her yeni mağazamızla tüketicilerimizle daha fazla yakınlaşırken istihdama da katkı sağlıyoruz. 2019’un ilk çeyreğinde İstanbul’da 4 yeni mağaza daha açarak mağaza yatırımlarımızı sürdüreceğiz. 2019 sonunda toplam 10, önümüzdeki 3 yılın sonunda da 30 mağazaya ulaşarak teknoloji perakendeciliğinde konumumuzu güçlendireceğiz. ” şeklinde ifade ediyor.

AÇILIŞA ÖZEL FİYATLAR
İstanbul Bilişim, yeni mağazalarında 45 bine varan son teknoloji ürün ve en geniş aksesuar çeşidiyle ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. Mağazalarda, akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara, ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya kadar birçok ürün açılışa özel avantajlı fiyatlarıyla tüketiciler ile buluşacak.

nb

Yukarı