Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Işık tasarımında devrim: WIGGLE

15.06.2017 - 14:21

Işığın kaynağı sizin için özgürleştirildi. WIGGLE ile mimari form ve detaylara uyum sağlayan modüler ışık hayata geçti. Artık kendi ışığınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz.

LAMP 83, sınırsız mimari aydınlatma için benzersiz ve yepyeni bir ürünü hayata geçirdi: WIGGLE…
Bundan böyle siz ışığa uymak zorunda değilsiniz; ışık size uyacak. Modüler sistemi ile WIGGLE aydınlatmada bir devrim yaparak, mekanlarınızda dilediğiniz uzunlukta ışıklı form ve eğrilerin yaratılmasına olanak sağlıyor.  Kısacası LAMP 83 sizi ve ışığınızı, WIGGLE ile özgürleştiriyor.
WIGGLE sizin istediğiniz şekilde, sizin istediğiniz uzunlukta ve sizin hayal ettiğiniz formda olabiliyor. İster ayrı ayrı kullanılan, ister birbirine eklenen modüller sayesinde mimari tasarımınıza uygun mimari aydınlatma, artık tasarlanabiliyor. Sıva üstü ve sarkıt uygulama seçenekleri ile hayalinizdeki formlar, mimari ve işlevsel bir aydınlatmaya dönüştürülebiliyor.
WIGGLE; dinamik aydınlatmanın mimari aydınlatma fonksiyonuna evrildiği, modüler bir ışık sistemi. Patenti LAMP 83’e ait olan WIGGLE, düz, dairesel, oval veya eğrisel olarak tasarlanan tüm mekanlara kusursuz şekilde uyum sağlıyor. Özel akrilik difüzör ünitesi; hem şık bir algı sağlıyor, hem de ihtiyaç duyduğunuz ışığı karşılıyor.
±25° açı ile hareket eden modüllerden oluşan ve 1.5 metre ile 3 metre standart boylarda üretilen WIGGLE; bu boyların katları şeklinde birbirine eklenen ünitelerle, istenen uzunluklarda kullanılabiliyor. Ayrıca 1 metre ve 3 metre çapında tam daire olarak da üretilebilen WIGGLE, standart olarak sunulan DALI dim özelliği sayesinde otomasyona da uyumlu.
 

,

Yukarı