Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

IPEKYOL, POP-UP MAĞAZASIYLA BODRUM’DA

02.06.2021 - 16:33

Egenin mavi sularına açılmaya hazırlanan Ipekyol, Bodrum Yalıkavak Palmarina’da yer alan pop-up mağazasıyla yaz atmosferini hissettiriyor. Tatlı bir yaz rüyası yaşatacak Ipekyol Yaz 2021 Koleksiyonu’nun öne çıkan tasarımlarının yanı sıra, Burcu Esmersoy’un Ipekyol için hazırladığı Burcu Esmersoy for Ipekyol Beachwear 2021 Koleksiyonu tüm yaz boyunca Bodrumseverlerle buluşuyor. Burcu Esmersoy for Ipekyol Beachwear 2021 Koleksiyonu’yla öne çıkan kusursuz siluetteki mayo, bikini ve pareolar ise günün her anına eşlik ediyor ve güneşe karşı feminen şıklığınızı destekliyor. Bu mağazaya özel olarak seçilen aksesuarlar ve gündüzden geceye gardırobunuzun zamansız parçası olmaya aday tasarımlar, pop-up mağazada yerini alıyor. Rotasını büyüleyici Bodrum’a çeviren Ipekyol’un mağaza tasarımı ise bölgenin siluetiyle uyuşacak fresh atmosferine uyum sağlıyor.

RAMSEY YENİ MAĞAZASINI BUYAKA AVM’DE AÇTI

sdf23

Erkek modasının öncü markalarından RAMSEY, yeni sezonu yeni mağazalarla karşılıyor. RAMSEY, Türkiye’deki 56. mağazasını İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde alışveriş ve ofis alanlarından biri olan Buyaka AVM’de açtı. Yeni sezona İstanbul Capacity AVM ve Denizli Forum Çamlık mağazalarını yenileyerek başlayan ardından da Türkmenistan Aşkabat ve Alanya mağazalarını açan RAMSEY, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye genelindeki 56. mağazasını İstanbul Buyaka AVM’de açan RAMSEY müşteri beklentilerini göz önüne alarak geliştirilen yeni konsepti ile yeni nesil bir alışveriş deneyimi sunuyor. Yıl sonuna kadar yurt içinde ve yurt dışında toplam 10 yeni mağaza açmayı hedefleyen RAMSEY, çok yakında İzmir’de ve Katar’da da yeni mağazalar açmaya hazırlanıyor.

WORKİNTON CAROUSEL AÇILIYOR

tra

2012 yılından bu yana çalışma kültüründeki dönüşüme ofis alanlarıyla liderlik eden Workinton, kolay ulaşım imkanı, fark yaratan hizmetleri ve profesyonel operasyon desteğiyle Bakırköy Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yeni nesil çalışma alanı Workinton Carousel’i açıyor. 1.500 metrekare kapalı alandan oluşan Workinton Carousel, 32 adet ofise ve 3 adet toplantı salonuna sahip. YouTube stüdyosunun da bulunduğu ofis, üyelerinin esnek sözleşme, ihtiyaca göre kullanım, baskı hizmetleri, kilitli dolap, yüksek hızlı internet, 7/24 kullanım, ikram ve kargo hizmetleri gibi pek çok faydadan yararlanmalarına olanak sağlıyor. Konum olarak da oldukça kolay ulaşım sağlanabilen yeni lokasyon, Bakırköy Marmaray İstasyonu’na 6 dakika, Gezi Yolu Otobüs Durağı’na 4 dakika, Ataköy Marina’ya 11 dakika yürüme mesafesinde.

TAVADA TAVUK

Yukarı