Ana içeriğe atla

ggh

İLVİ’DEN SÜPER CUMA İNDİRİMLERİ

23.11.2021 - 11:52

Yüksek doz konforuyla ne stilinden ne de rahatından ödün vermeyenlerin favorisi İLVİ, Süper Cuma’yı çok özel kampanya ile karşılıyor.

Yılın en heyecanlı indirim günü Süper Cuma’ya özel gerçekleştirilecek kampanya kapsamında İLVİ, müşterilerine avantajlı ve oldukça keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

Şık ve rahat tasarımlarıyla kombinlerinizi tamamlayan, yüksek doz konforuyla şıklığı yakalamanızı sağlayan İLVİ, Süper Cuma’ya özel; kış ürünlerinde %20, yaz ürünlerinde ise %30 indirim kampanyası ile 22-28 Kasım tarihleri arasında sunduğu avantajlı fiyatlarıyla moda severlere unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

1

İLVİ, elegan ve lüks çizgileri ile koleksiyonunda yer alan bot, çizme, stiletto ve birbirinden zamansız tasarımlarıyla nabzınızı hızlandırarak heyecan ve stil dolu adımlar sunarken, çanta ve deri ceket tasarımları ile de her anınıza eşlik ediyor.

2

Süper Cuma’nın tüm heyecanını, Süper Cuma’ya özel indirim kampanyasıyla İLVİ ile yaşa!

Hem kadın hem erkek koleksiyonunda, gece ve gündüze bakmadan herkesin istediği stili özgürce yansıtmasını sağlayacak zamansız tasarımlara yer veren, sezon koleksiyonlarına göre tasarlanan el yapımı, hakiki deri tasarımlarla, en titiz ellerden geçerek moda dünyası ile buluşan İLVİ ile modayı hisset!

3

nb

Yukarı