Ana içeriğe atla

ggh

İLVİ’DEN 11.11’E ÖZEL KAMPANYA

10.11.2021 - 18:20

Yüksek doz konforuyla ne stilinden ne de rahatından ödün vermeyenlerin favorisi İLVİ, yılın en büyük indirim günlerini ‘11 Kasım Dünya Alışveriş Günü’ 11.11’e özel kampanya ile karşılıyor.

Yılın en büyük indirim günleri ‘11 Kasım Dünya Alışveriş Günü’ 11.11’e özel gerçekleştirilecek kampanya kapsamında 6-11 Kasım tarihleri arasında İLVİ, müşterilerine avantajlı ve oldukça keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Birbirinden şık model ve seçenekleri ile kadın ve erkek modasında stilinize yeni bir bakış getiren İLVİ, ‘11 Kasım Dünya Alışveriş Günü’ 11.11’e özel yeni sezon ürünlerinde %20 indirim kampanyası ile 6-7-8-9-10-11 Kasım tarihleri arasında sunduğu avantajlı fiyatlarıyla 6 gün boyunca alışveriş festivali heyecanını yaşatıyor.

12

iLVi ile yeni sezon yeni başlangıçlar! Hem kadın hem erkek koleksiyonunda, gece ve gündüze bakmadan herkesin istediği stili özgürce yansıtmasını sağlayacak zamansız tasarımlara yer veren İLVİ; kıyafetlerinizi hangi ayakkabıyla tamamlayacağınız konusunda tüm ikilemlere son veriyor.

17

Şık, benzersiz, dikkat çeken tasarımlar ile iLVi Sonbahar/Kış 2021-22 koleksiyonu ile yaşayın.

Birbirinden şık tasarımları ile ister davette, ister şehrin sokaklarında her daim şıklığı mümkün kılan İLVİ, stilinizdeki zarif kodları yeniden yazıyor.

1

Sezon koleksiyonlarına göre tasarlanan el yapımı, hakiki deri tasarımlarla, en titiz ellerden geçerek moda dünyası ile buluşan İLVİ ile modayı hisset!

nb

Yukarı