Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

HUAWEI DENEYİM MAĞAZASI’NI İKİ GÜNDE 3 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

07.03.2019 - 11:04

HUAWEI’NİN İZMİR’DE HİZMETE GİREN TÜRKİYE’DEKİ İLK DENEYİM MAĞAZASI, İZMİRLİ ZİYARETÇİLERDEN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ. MAĞAZAYI İLK HAFTA SONUNDA 3 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ. MAĞAZADA SADECE İLK İKİ GÜNDE 1 MİLYON TL’Yİ AŞKIN CİRO ELDE EDİLDİ.

Huawei’nin İzmir MaviBahçe Alışveriş Merkezi’nde açılan Türkiye’deki ilk deneyim mağazası yoğun ilgi görüyor. Huawei deneyim mağazası, ilk hafta sonunda 3 bin kişi tarafından ziyaret edildi. Bu iki günlük süreçte deneyim mağazasında satılan tüm Huawei ürünlerinden 1 milyon TL’nin üzerinde ciro elde edildi.

İzmir MaviBahçe’deki Huawei deneyim mağazası tüketicilere markanın akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, aksesuarlar ve giyilebilir cihazlar gibi tüm ürünlerini keyifli ve konforlu bir ortamda rahatlıkla deneyimleme olanağı sunuyor. Tüketiciler mağazada akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı saatleri, bileklikleri, cep telefonu aksesuarlarını, bluetooth hoparlörleri ve daha birçok Huawei ürününü deneyimleyebiliyorlar. Huawei’nin İzmir’deki ilk teknik servis merkezi de deneyim mağazası bünyesinde tüketicilere hizmet vermeye başladı.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang, “İzmir halkının teknolojiye çok meraklı olduğunu ve yenilikleri yakından takip etmeyi sevdiğini biliyorduk. Yaptığımız araştırmalar İzmir’de Huawei markasına ve ürünlerine ilginin çok yüksek olduğunu gösterdiği için ilk mağazamızı burada açmaya karar vermiştik. İzmirliler’in mağazamıza ilk iki günde gösterdiği yoğun ilgi, ne kadar doğru bir karar verdiğimizi ortaya koydu.” dedi.

DENEYİM MAĞAZASINDA HEDİYE FIRSATLARI
Şubat ayı boyunca Huawei deneyim mağazasını ziyaret eden Huawei akıllı telefon kullanıcıları; ücretsiz telefon temizliği, ücretsiz ekran koruyucu film uygulaması ve ücretsiz Huawei telefon çantası hediyesi fırsatlarından yararlandılar.  
Huawei Deneyim Mağazası’ndan akıllı telefon satın alan kullanıcılar, kendilerine verilecek 1 yıl geçerlilik süresi olan VIP Kart’lar ile Huawei Deneyim Mağazası Teknik Servis bölümünde bir kere toz temizliği ve iki kere ekran koruma hizmeti alabilecekler. Bu hizmetlerin alınabileceği HUAWEI akıllı telefon modelleri Y5 2018, Y7 2018, Y6 2018, Mate 10 lite, Mate 20 lite, Mate 20 Pro, P20 lite, P20, P20 Pro, P Smart 2019 ve P Smart 2018 olarak belirtiliyor.

nb

Yukarı