Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Güvenilir okul alışverişi D&R’da

21.09.2017 - 15:16

Okul sezonunun açılmasıyla birlikte hem aileler hem de çocuklar için okul alışverişleri hızlandı. Son trendden yüzlerce çeşit kırtasiye ürünü sunan D&R, aileleri sağlıksız ve kalitesiz ürünler için uyarıyor!

D&R; yeni okul döneminin başlamasıyla birlikte ihtiyaç duyulan tüm kırtasiye ürünleri için farklı alternatifler sunmaya devam ediyor. Okul alışverişi için kapılarını açan D&R; yüzlerce markadan bol çeşitle sunduğu ürünlerin öncelikle sağlıklı ve güvenilir olmasına önem veriyor.

Okul alışverişi telaşının arttığı şu günlerde renkli içerikleriyle çocukların dikkatini çeken ürünlerin sağlık denetimlerine de uygun olması gerektiğinin altını çizen D&R Mağazaları Lifestyle Kategori Müdürü Esra Cenberoğlu, “Aileler okul alışverişi süresince çocuklarının istekleri doğrultusunda renkli ve eğlenceli trend ürünleri tercih ediyorlar. Ancak burada dikkat edilmesi gereken asıl husus bu ürünlerin aynı zamanda sağlık denetimleri yapılmış, öğrencilerin sağlığını tehdit etmeyen, güvenilir ürünler olması. Biz D&R olarak mağazalarımızda satışını yaptığımız tüm ürünlerin orijinal, sağlık standartlarına uygun ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Piyasada kanserojen madde içeren ürünler de satılabiliyor. Aileler özellikle bu ürünler ucuz olduğu için satın alabiliyor ancak bu ürünler güvenilir markalara ait ve orijinal olmuyorlar. Kırtasiye alışverişi yapacak ailelere tavsiyemiz mutlaka güvendikleri markalardan, orijinal ve denetimli ürünleri tercih etmeleridir” dedi.

Çantalar, beslenme çantaları, matara, defterlerle birlikte bir öğrencinin okulda ihtiyaç duyacağı A’dan Z’ye her şey her lokasyondaki okul listelerine uygun olarak 31 ilde 164 adet bulunan D&R mağazasında ve D&R’ın online satış kanalında satışa sunuluyor. Çocukların okulu sevmesine yardımcı olacak eğlenceli ve kullanışlı kırtasiye ürünleri her bütçeye uygun segmentteki fiyat ve kampanyalarla D&R raflarında tüm öğrencileri bekliyor!

nb

Yukarı