Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

GUSTO YENİ MAĞAZASININ KAPILARINI BURSA’DA AÇTI

09.04.2018 - 16:17

Kadın giyim sektörünün lider markalarından Gusto, Türkiye’deki mağazalarına bir yenisini ekledi. Farklı illerdeki müşterilere ulaşmayı amaçlayan Gusto, rotasını bu kez Bursa’ya çevirdi. 150 metrekarelik yeni mağazasını geçtiğimiz gün Bursa Zafer Plaza’da açan Gusto, müşterilerine açılışa özel yüzde 30 indirim fırsatı da sundu.

1970 yılında Kadıköy’de küçük bir butik olarak başlayan öyküsüyle Gusto, şu anda İstanbul’da 24, Ankara’da 3, İzmir’de 3, Antalya’da 2 Kocaeli’de 1 ve Malatya'daki 1 mağazasıyla toplamda 34 farklı adresten, modern, şık ve şehirli kadınlara ulaşıyor.

Gusto’ya diğer illerden de yoğun bir talep geldiğini belirten Gusto Yönetim Kurulu Başkanı Metehan Mete, ‘‘Gusto olarak yola çıktığımızda yalnızca pantolon üretiyorduk. Ardından koleksiyonumuzu genişleterek perakende sektöründe yerimizi aldık. Bugün açtığımız mağazalarla Türkiye’de yaygınlaşmaya başladık. Şu anda Türkiye genelinde, Bursa’daki yeni mağazamızla birlikte 34 mağazaya ulaştık. Diğer illerden de yoğun bir talep var. Amacımız senede 10 mağaza açmak’’ diye konuştu.

nr

Yukarı