Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

GRATİS 3 YILDIR TÜKETİCİLERİN 1 NUMARALI MARKASI

12.04.2019 - 11:07

Türkiye’nin kişisel bakım marketi Gratis, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin her yıl düzenlediği ‘1 Numaralı Markalar Araştırması’nda 3’üncü kez ‘Kişisel Bakım ve Kozmetik Kategorisi’nde 1 numaralı marka seçildi.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Akademetre Research Company tarafından bu yıl 10’uncu kez gerçekleştirilen "Türkiye'nin 1 Numaralı Markaları" araştırmasının sonuçları açıklandı. Kişisel bakım ürünleri perakendesinin lider markası olan Gratis, tüketicilerin seçimi ile bu yıl da ‘Kişisel Bakım ve Kozmetik Kategorisi’nde 1 numaralı marka oldu.

Ödül töreninde yaptığı konuşmada Gratis’in 3’üncü kez 1 numaralı marka olarak seçildiğini dile getiren Gratis CEO’su Can İkinci, “Türkiye’nin en yaygın kişisel bakım marketi olarak hizmet veren Gratis’in tüketiciler tarafından 3 yıl 1 numaralı marka olarak seçilmesi, tamamı kadın olan mağaza çalışanlarımızın başarısıdır. Onların her gün mağazalarımızda müşterilerimize yaşattığı deneyimler sayesinde bu ödüle layık görülmekten gurur duyuyoruz.” dedi. Makyaj ürünlerinden bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar 12 farklı kategoride 8 binden fazla ürünü müşterileri ile buluşturan Gratis’in “Seninle 10 Güzel Yıl” sloganı ile 10’uncu yılında da uzmanlığı ve fark yaratan servis anlayışı ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermeye devam edeceğini de sözlerine ekleyen İkinci, “Bu ödülü bize layık gören tüketicilerimize ve bu organizasyonu gerçekleştiren AYD’ye Gratis ailesi adına teşekkür ediyorum.” dedi.

nb

Yukarı