Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

“GİYİNMEK BİR SANATTTIR, BİZLER BU SANATI İNŞA EDİYORUZ”

06.09.2021 - 15:00

Pierre Cassi, kaliteli hizmet vererek daha fazla kitleye ulaşmak için daha iyisini yapmak adına hizmetlerine devam ediyor.

Pierre Cassi’nin kuruluş hikayesini anlatır mısınız?


1970 yılında kurucumuz Hüseyin Ural terzi olarak bu işe başladı. Kendisini terzilik mesleğinde geliştirip, çeşitli atölyelerde çalışarak meslekte usta olarak devam etti. Geçen yılların ardından kendi iş yerini açmaya karar verdi ve küçük bir atölye kurdu.


Markayı, gelişen Türkiye şartlarında zamana ayak uydurarak büyük fabrikalardan biri diye adlandırılan bir işletme haline getirdik. Daha sonra piyasadaki arz ve talebi değerlendirmek adına gecemizi gündüzümüze katarak çalışıp hızlı bir şekilde büyüme gösterdik.

Pierre Cassi markası olarak giyim sektörüne nasıl bir hizmet veriyorsunuz?


1970 yılında kurulan bir firmadır. Kurucusu Hüseyin Ural’dır. Bir aile şirketidir. 55 yıllık bir firmayız, yurt içi,  yurt dışı 99 tane bayimiz var. Pierre Cassi erkek giyim olarak faaliyet göstermekteyiz. Koleksiyon olarak çalışıyoruz.  Takım elbise, gömlek, tek ceket kravat, kemer, damatlık kol düğmesi keten ve kumaş pantolon kadife pantolon, tişört kaban mont, papyon kuşak, klasik spor ürünlerimiz mevcuttur.


Markanızın kuruluşundan bu yana nasıl bir vizyon dahilinde ilerliyorsunuz? Hedeflerinizden bahseder misiniz?


Pierre Cassi erkek giyim olarak daima gündemi takip ederek yeniliklere göre hareket ediyoruz. Vizyonumuz; kaliteli hizmet vererek daha fazla kitleye ulaşmak için daha iyisini yapmak ve piyasamızı daima hareketli tutmaktır. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için mücadelemize devam ediyoruz. Hedeflerimiz; global olarak insanların var oldukları yerlere hizmet vermek,  kitlelere markamızı duyurmak ve ulaştırmaktır. Pierre Cassi markamızı daha iyi yerlere ulaştırmaktır.


Müşteri memnuiyeti noktasında kullandığınız stratejiler nelerdir?


Fiyat politikası olarak; kaliteli kumaş konusunda ödeme noktalarında kolaylıklar sağlamaktayız.


Perakende sektörünün geleceğinden beklentileriniz nelerdir? Bu sektörde var olmak için dikkat edilmesi gereken hususları anlatır mısınız?


Perakende daima var olan bir sektördür ve kaliteli ürünler satılmalıdır. Fiyat konusunda her kesime hitap edilmelidir. Müşteri memnuniyeti için müşteri hakları korunmalıdır. Daha iyi hizmet verilmelidir. Giyinmek bir sanattır,  bizler bu sanatı inşa ederken her kesime hitap edip hizet vermek konusunda özen göstermekteyiz.
Bu sektörde var olmak için dikkat edilmesi gereken hususlar: Hizmet, güven kaliteli ürünler, fiyat politikası, müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, kalıp, tasarım, mağaza konsepti, ürün yelpazesi genişliği, ilgi alaka, güler yüz yer ve konum olarak sıralayabiliriz…

nb

Yukarı