Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Fakir’den renkli fırsatlar

03.03.2017 - 11:38

Fakir Hausgerate’nin dört ürünü bir arada kombinlediği “Fırsat Paketleri”, özel renk tasarımları ve uygun fiyat avantajıyla mutfakları renklendiriyor…

Üstün Alman teknolojisini estetik tasarım ve işlevsellikle birleştiren Fakir Hausgerate, kendi özel renk pantoneleriyle tasarladığı mutfak grubu ürünlerini “Fırsat Paketleri” ile dört ürün bir arada şeklinde, avantajlı fiyatla evlere getiriyor.

Fakir Hausgerate’nin büyük ilgi gören Violet, Rouge ve Fuşya ürün serileri mutfakları renklendirirken, kadınların en büyük yardımcıları oluyor. Fırsat Paketleri içerisinde Fakir’in tüketiciler tarafından en çok talep gören ürünlerinden Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi, Lucca Blender Seti, River Çay Makinesi ve Torreo Izgara&Tost Makinesi bulunuyor. Alternatif olarak da Fakir Kaave yerine, River Katlanabilir Türk Kahvesi Makinesi de tercih edilebiliyor. Mutfakta en çok ihtiyaç duyulan küçük ev aletlerinden blender seti, Türk kahvesi makinesi, çay makinesi ve ızgara&tost makinesi gibi ürünlerden oluşan Fakir Fırsat Paketleri, 969 TL fiyatıyla Fakir mağazaları ve online satış mağazasından tedarik edilebiliyor.

Elektrikli ev aletlerinin lider ve öncü markası Fakir Hausgerate, elektrikli süpürgelerden, kişisel bakım ürünlerine, mutfak grubu ürünlerden ütülere geniş ürün gamıyla nesillerdir hayatı kolaylaştırıyor.

nr

Yukarı