Ana içeriğe atla

gf

EYFEL’DE DEV BULUŞMA

07.01.2022 - 10:39

Eyfel Parfüm Yönetimi, Kuruçeşme Huqqa’da iş partnerleri ve tedarikçileri ile bir araya geldi.

 Toplantının konu başlığını Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Okuyucu şöyle açıkladı; “2021 yılında sektör hammadde, mamul, yarı mamul sıkıntısı yaşarken; bize bu krizi hissettirmediğiniz için öncelikle sizlere teşekkür ederim. İş partnerlerimiz Yeminli Mali Müşavirimiz, Mali Müşavirimiz, Avukat Grubumuz, İş Güvenliği Uzmanımıza bu süreçte yanımızda oldukları için ve desteklerini esirgemedikleri için çok teşekkür ediyorum. 2022 yılında yine hep birlikte yolumuza devam edeceğimize ve güzel işler yapacağımıza eminim. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgının bir an önce bitmesini; yeni yılın sağlıklı, keyifl i ve güzel kokulu geçmesini aynı zamanda da yaptığımız her işten keyif alacağımız, ailemizi daha da büyüteceğimiz mutlu yıllarımızın olmasını dileriz.”

Hdefimize sizlerle ulaşacağız

 Yönetim Kurulu Başkanı Okuyucu’dan sonra söz alan Genel Müdür Nimet Sanan, “2020 ve 2021 yılları zor geçen yıllar olarak tarihe geçti. Öyle görünüyor ki 2022 yılı da çok kolay geçmeyecek. Biz güzel bir ekibiz çok uyumlu çalışıyoruz, buradaki iş insanları hepiniz çok kıymetlisiniz. Bizimle bu yolda birlikte yürüdüğünüz, çaba harcadığınız, emek verdiğiniz için kendi adıma ve firmam adına teşekkürlerimi iletiyorum. 2022 yılında Eyfel Parfüm büyüme hedeflerine ve sektör liderliğine devam edecektir. Tabii ki yalnız değiliz, sizler varsınız. Biz sizlerle hedefi mize ulaşacağımıza inanıyoruz. Bu yıl diğer yıllara göre zor olabilir; ama bizler kalitemizi, çizgimizi bozmadan büyümeyi sürdürülebilir hale getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu yolda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. 2022’yi firmalar nezdinde 3 kelime ile ifade edersem “strateji, gelişim ve duruş” derim, iyi ki varsınız.” şeklinde konuştu.

İhracat beşincisi

 Eyfel Parfüm yönetiminin konuşmasından sonra sırasıyla söz alan partnerler ve tedarikçiler firmaya güven tazeleyerek; Eyfel Ailesi ile çalışmaktan mutlu olduklarını ve Eyfel Parfüm çatısı altında bu yolda keyifli yolculuklar yapacaklarına inandıklarını belirtti. Bu konuşmaların ardından keyifli bir yemek eşliğinde ekonomi, politika, firmalarının tanıtımı, kendi hedefl eri gibi birçok konu altı saat süresince söyleşi konusu oldu. Eyfel Parfüm 2020 yılında sektörü lider ve ortam kokularında ihracat 5’incisi olarak kapattı. Sektörde takip edilen, duruşuyla ve marka vizyonu ile ilerleyerek hedeflerine ulaşmaya gayret eden Eyfel Parfüm, önümüzdeki yıllarda da ilkleri de yapmaya ve öncü olmaya devam edecek.

jyh

Yukarı