Ana içeriğe atla

ggh

EVİDEA’DA HEDEF 110 MAĞAZA

10.03.2021 - 14:16

Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla da müşterileriyle buluşuyor. Önümüzdeki ay Bodrum ve İzmir’de gerçekleştirecekleri açılışlarla mağaza sayılarını 15’e çıkaracaklarını belirten Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, “Öncelikli hedefimiz ülkemizin her noktasında yayılmak ve tüketicilerimizle bir araya gelmek. 2025 yılı sonuna kadar 110 mağaza açmayı hedefliyoruz.” dedi.

Öncelikle, Evidea markasını kısaca anlatır mısınız?

Evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan Evidea, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden ve yeni trendlere öncülük eden bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir. Ev ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren ve 2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri yapısıyla da müşterileriyle buluşuyor. Evidea, 2025 yılı sonuna kadar 110 mağaza açmayı hedefliyor. “Burada her şey evim için” sloganı ile çalışan Evidea, çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alan, 1500 metrekare büyüklüğündeki keyifli ve ferah mağazalarında; tüketicilere, keyifli bir ev alışverişi deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Zorlu pandemi süreci sizi nasıl etkiledi? Bu dönemde nasıl aksiyonlar aldınız?

Aldığımız tedbirlerle faaliyetlerimize devam ediyoruz. Mağazalarımızda hijyen ve temizlik standartlarını en yüksek seviyede tutuyor, personelimizin ve müşterilerimizin sağlığına önemli ölçüde hassasiyet gösteriyoruz. Sunduğumuz sağlıklı ve konforlu alışveriş deneyiminin yanı sıra müşterilerimize verdiğimiz güven duygusu, bu olağandışı dönemde de tercih edilmemizi sağladı. Güçlü e-ticaret altyapımız ve stoklu iş modelimiz sayesinde tüketicilerimiz pandemi sürecinde hızlı ve sorunsuz alışverişin keyfini çıkardı.

Mağazalaşma süreciyle ilgili neler söylemek istersiniz? Hedefte hangi lokasyonlar var?

Şu an 8 ilde toplam 17 mağazamız bulunuyor. Hedefimiz 2025 yılına kadar çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağaza açmak. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyor. Ankara açılışımızın ardından önümüzdeki dönemde de Sakaryalılarla buluşmayı planlıyoruz. Açılışlarımıza Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde devam edeceğiz.

AVM’leri tercih etmenizin özel bir sebebi var mı?

Öncelikli hedefimiz ülkemizin her noktasında yayılmak ve tüketicilerimizle bir araya gelmek. AVM’ler, sosyal hayatımızda önemli bir yer tutuyor. Alışveriş yapmak isteyen tüketicilerin otopark sorunu yaşamadan birçok markaya eş zamanlı ulaşabilmesi büyük bir kolaylık. Evidea da bu kolaylığa katkıda bulunmak için AVM’leri tercih ediyor.

Evidea’nın ürün yelpazesi nedir? Toplamda kaç ürüne sahipsiniz?

Mağazalarımızda ve web sitemizde, 8 farklı ana kategoriden oluşan geniş ürün yelpazemizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde akla gelebilecek pek çok çeşit ürünü müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bu ürünleri tüketicilere sunarken doğru bir iletişim yürütmek de çok önemli. Hem markamızı anlatacak hem de Evidea müşterilerinin izlerken keyif alacakları reklam filmlerimiz, çok yakında ekranlarda olacak.

nb

Yukarı