Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Evidea.com ile baharı evinize taşıyın!

10.02.2017 - 14:49

Evidea.com, baharı erken karşılamak isteyenler için binlerce ürün alternatifi sunuyor.

Baharı karşılamaya sayılı günler kala ev dekorasyonunda canlı renkler ve rengarenk çiçekler ön plana çıkıyor. Yüz binlerce kaliteli ürünü en uygun fiyat avantajı ile sunan, mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Evidea.com, baharı erken karşılamak isteyenler için binlerce ürün alternatifi sunuyor. Koltuk takımlarından duvarları süsleyen dekoratif tablolara, mutfak setlerinden, banyo takımlarına kadar birçok ürün, çiçek desenleri ve canlı renkleri ile evinizin havasını tazeleyecek.

Ev dekorasyonunuzdan sıkıldıysanız ve evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız ilkbahar bunun için en uygun zaman. Evidea.com’da yer alan çiçeklerle bezenmiş ve rengarenk ürün seçenekleri ile evinizde bahar havası estirebilirsiniz. Bu seçeneklerden öne çıkanları Evidea.com sizler için önerilerle birlikte derledi.

- Bahar, mutluluğun ve neşenin kaynağıdır. Evinizi kış mevsiminin koyu renklerinden arındırabilir ve daha renkli dekor ürünleri tercih edebilirsiniz.

- Koltuk takımlarınızı mevsime adapte etmek için renkli ve çiçekli yastıklar kullanabilirsiniz.

- İçinde bahar renkleri bulunan çiçekli dekoratif tablolar ile salonunuza baharı getirebilirsiniz.

- Salonunuza renk ve hareket katmak için bir duvarı farklı bir renkte boyayabilir ya da desenli duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz.

- Zamanı çiçeklerle bezemeye ne dersiniz? Çiçekli duvar saati eviniz için farklı bir alternatif olacak.

- Tüm yastık kılıflarında, çerçevelerde, perdelerde ya da diğer ev aksesuarlarında çiçek desenini tercih edebilirsiniz.

nr

Yukarı