Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Evidea.com 2 milyon TL’lik yatırımla ilk mağazasını açtı

16.01.2017 - 14:34

Mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Evidea.com, 2 milyon TL'lik yatırımla ilk mağazasını açtı.

Mağazanın öne çıkan en önemli özelliği müşteri dostu ürünmatikler… Türkiye’de ilk defa perakendeyi teknoloji ile buluşturacak ürünmatikler sayesinde mağazaya sığmayan binlerce ürün mağazadan sipariş alınıp, evlere teslim edilebiliyor. 10 Aralık’ta Maltepe'de açılan mağaza, toplamda 2 milyon TL'lik yatırımla hayata geçti. 2017 yılında mağaza sayısını artırmayı hedefleyen Evidea.com, internetteki yüz binlerce üründeki en uygun fiyat avantajını Maltepe mağazasına taşıdı.
2 bin 500 metrekare büyüklüğündeki mağazasıyla internetteki fiyatları müşterilere sunarak, avantajlı alışveriş keyfi yaşatan Evidea.com, hem ürüne dokunmak isteyen müşteriler için bir alternatif olacak hem de teknolojik alt yapısı ve müşteri dostu mağaza tasarımı ile kolay ve hızlı alışverişin yeni adresi olacak. Türkiye’de ilk defa perakendeyi teknoloji ile buluşturacak ürünmatikler sayesinde müşteriler mağazaya sığmayan binlerce ürünü, ürünmatikler aracılığıyla seçerek evlerine teslim alabilecekler.

“MAĞAZA SAYIMIZI HIZLICA ARTIRACAĞIZ”
Evidea.com olarak açtıkları mağazayla birlikte e-ticaretteki başarılarını ve sektörel liderliklerini pazara da yansıtmayı hedeflediklerini belirten Evidea.com Kurucu Ortağı Tuğberk Keselioğlu, şunları söyledi: “2016 yılı itibariyle büyüme hedeflerimizi gerçekleştirdik. Mobilya ve ev dekorasyonu kategorilerinde e-ticarette sektör lideri olmaya devam ediyoruz. 10 Aralık’ta açılışını yaptığımız mağazamızla birlikte 2017’ye güçlü bir giriş yaptık. Mağaza sayımızı hızlıca artırarak, e-ticaretteki gücümüzü mağazalarımıza yansıtacağımıza inanıyoruz.”
E-ticaret genelinde de ilk 5 sırada yer aldıklarını hatırlatan Evidea.com Kurucu Ortağı Timur Tandoğar ise şunları söyledi: “Hiçbir yerde bulunmayacak kadar ürün çeşitliliğine sahip Evidea.com, geniş tedarik ağı ve üreticilerle yaptığı özel anlaşmalar ile en uygun fiyat avantajlarını sunuyor. Dijital pazarlama ve teknoloji alanındaki trendleri yakından takip eden bir şirket olarak, müşterilerimize avantajlı fiyatları mağazamızda sunmaya devam edeceğiz.”
 

nr

Yukarı