Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Enza Home’un yeni reklam filmi; “en güzel aşklara”

10.02.2017 - 13:50

Modern ve özgür dekorasyon anlayışı ile yenilikçi çözümler sunan Enza Home,  Sevgililer Günü dolayısıyla “aşkı” konu alan bir imaj reklam filmine imza attı. “En Güzel Aşklara” adıyla hazırlanan film ekranlarda yer almaya başladı.

Modern tasarımlı ürünlerle evlerinde şıklık yaratmak arayışında olanların vazgeçilmez markası Enza Home’un, aşkın detaylarda aranmasını işaret eden yeni imaj reklam filmi kamuoyuyla buluştu. 

“En Güzel Aşklara” adıyla hazırlanan film, şehir yaşamının merkezinde; modern ve yüksek standartlara sahip bir erkeğin kalabalığın içindeki yalnızlığını anlatımıyla başlayıp, sahip olduğu her şeyi geride bırakarak kendi iç dünyasıyla savaştığı ve küçük bir detayın onu aşka götüren uzun bir yolculuğa çıkarmasını anlatıyor. Film, yolun sonunda, şehrin gösterişinden ve lüksünden uzakta bir Anadolu kasabasında, sade bir hayatı tercih etmiş olan aşık olduğu kadını bulmasıyla, mutlu bir sonla tamamlanıyor. 

Enza Home’un yeni reklam filminde, herkes için aşkı hatırlatacak bir detayın olduğu vurgusu yapılıyor.

Reklam filminin 3 gün süren çekimleri Çavuşbaşı ve Anadolu Feneri’nde yapıldı. A Graphic Design tarafından hayata geçirilen reklam filmini Levent Onan yönetirken, Oğuzhan Başoğlu yapımcılığını üstlendi.

Enza Home sosyal medya hesapları üzerinden #EnGüzelAşklara hashtagi ile iletişiminin süreceği reklam filmine Enza Home’un Facebook, Instagram ve Youtube hesabından ulaşılabilmesinin yanı sıra televizyon ve sinemada izleyicilerle buluşuyor.

 

Reklam filmine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=R0qLUEFzlGU

nr

Yukarı