Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

ENGLISH HOME, YENİ TEMASI “KIŞ MASALI” İLE İÇİNİZİ ISITIYOR

21.12.2016 - 14:17

Merakla beklenen ve her iki haftada bir yenilenen English Home’un yeni teması “Kış Masalı”, içinizi ısıtacak renk ve desenleriyle 5 Ocak’ta tüm mağazalarında.

Ulaşılabilir fiyatlarla yaşam alanlarınızı güzelleştiren, ev tekstili ve dekorasyonunda vazgeçilmez olan English Home; yeni teması “Kış Masalı ” ile yaşam alanlarınıza romantik kışı taşıyor.

MUTLULUĞU EVİNDE ARAYANLAR İÇİN
Kış evlerine ilham verecek ahşap sunum tepsilerden özel desen mutfak cam ürünlerine, mısır kovasından selanik örgü triko hırkalara, french presten sıcak su torbalarına, kış mevsiminde vazgeçilmez olacak tüm ürünler yeni tema “Kış Masalında” yer alıyor.

KIŞ HAVASINA SICAK FİKİRLER
Dış dünyadan soyutlanarak oluşturacağınız sıcak köşelerinizin vazgeçilmezi olacak; yumuşacık wellsoft sabahlıklar, pijamalar, pamuklu iç çamaşırları, soket çoraplar ve diz üstü tepsileri konforunuzu yükselterek günlük hayatın stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak.

BRODE SERİSİYLE SADELİK ZAMANI
Temada yer alan brode serisi fiskoslar, masa ve sehpa örtüleri özel tasarımlarıyla evlerinde sadelik ve şıklığı arayanların favorisi olacak.

YILDIZLARA ‘MERHABA’ DEYİN
Temada yer alan flanel çarşaf takımlarının yanında karanlıkta parlayan “shine bright” yazılı yastıklar ile fantastik bir uykuya kucak açın.

,

Yukarı